Liber: B

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Liber: B

Bóg jest sędzią, a togi łatwo uszyć, ubrać (ubrać) Wróżyć długie monowizy jutra, Bóg jest sędzią A uczniowie Bogu chcą dorównać, Bóg jest sędzią A nie problem jest grzebać komuś w aktach Stawiać brudne nuty w cudzych taktach (tak, tak) Bóg jest sędzią, a togi łatwo uszyć jest Co to za ziom? skąd się wziął? Rozpoznaj mnie Z klubu sprzedawczyków, szykuj stryczek i suchą gałąź Chcę słyszeć wyrok, chodź śmiało Będziesz mógł mnie sądzić, wysączyć krew i szpik Wielkopolanie jestem jednym z nich Z tych złych patriotów jesteś gotów? zetnij Ja Cię pożrę jak ofiarne koźle tylko szepnij Święty ten co sądzi złych i świetnych Oddalony o miliony lat świetlnych On jest dla jednych świętą tradycją A dla drugich jest jedną wielką fikcją i opozycją Jeszcze inni mówią, że Go widzieli A masa jest tych którzy by chcieli się w tę rolę wcielić I stać się sędzią z chęcią z intencją złą Oddać się ingerencją w cudzy świat Bóg jest sędzią, a togi łatwo uszyć, ubrać (ubrać) Wróżyć długie monowizy jutra, Bóg jest sędzią A uczniowie Bogu chcą dorównać, Bóg jest sędzią A nie problem jest grzebać komuś w aktach Stawiać brudne nuty w cudzych taktach (tak, tak) W cudzy świat wdeptują brudnym butem Żądni skarbów, mięsa naszych skalpów i futer Zdezerterować czy częstować śrutem, wyjąć sztucer Niech wyją teraz przy mej sztuce (tak) Niech im oczy krew napełni Gdy w księżyca pełni przybędą by mnie zgnębić By mnie stępić i narzucić kanon Udaremnić mój plan jak sędziowie tutaj staną Stanowią prawa sami w lewo pójdą Pisząc bujdę za bujdą wyobraźnią bujną My z psychiką czujną trzeźwo rozumując Nie dajmy się w ich paranoje ująć Czują nas, szarpią na niewinność Skaczą dobro i prawilność, ale co te słowa znaczą? Wiem! sam od siebie od matki, ojca Choć daleko od wzorca i ty też zrzuć togę Bóg jest sędzią, a togi łatwo uszyć, ubrać (ubrać) Wróżyć długie monowizy jutra, Bóg jest sędzią A uczniowie Bogu chcą dorównać, Bóg jest sędzią A nie problem jest grzebać komuś w aktach Stawiać brudne nuty w cudzych taktach (tak, tak) Zrzuć togę, weź oddaj, odpocznij Zajmij się sobą, sądy zostaw wyroczni (bogom) Bo łatwo zjeść własny ogon Kto się nie dał a kto się sprzedał drogo To jak pogoń za skandalami między sąsiadami z osiedla Między krewnymi żywionymi na bredniach Chęć osądzenia innych jest powszednia Wiarygodność sędziów bywa średnia (bywa średnia) Bóg jest sędzią, a togi łatwo uszyć, ubrać (ubrać) Wróżyć długie monowizy jutra, Bóg jest sędzią A uczniowie Bogu chcą dorównać, Bóg jest sędzią A nie problem jest grzebać komuś w aktach Stawiać brudne nuty w cudzych taktach (tak, tak) ...Bóg jest sędzią...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liber: B

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: B

Skomentuj tekst

Liber: B

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki B - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu B - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.