Majka Jeżowska: Kto si

Tekst piosenki

Brak wideo

Majka Jeżowska

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Majka Jeżowska: Kto si

Na Baśkę mówisz "czupiradło" Na Kaśkę wołasz "Beksa" Coś głupiego Cię napadło Trującego zjadłeś keksa? ref. Kto się przezywa Sam się tak nazywa! Kto palcem w bucie kiwa Podrze mu się but! Przecież oliwa bywa sprawiedliwa Więc radzę Ci oliwy ciut Na Indian mówisz, że to "dzicy" Na czarnych mówisz "osły"... Chyba wpadłeś do piwnicy Lub małpujesz złych dorosłych! ref. Kto się przezywa... Kto się przezywa - sam się tak nazywa! Kto się przezywa - sam się tak nazywa! Gdy będę kiedyś twoją ciotką To zrobię z ciebie masło! Na twym nosie starą szczotką Wymaluję takie hasło: ref. Kto się przezywa Sam się tak nazywa! Kto palcem w bucie kiwa Podrze mu się but! Przecież oliwa bywa sprawiedliwa Więc radzę Ci oliwy ciut Że chyba go zjem! Kto się przezywa - sam się tak nazywa! Kto się przezywa - sam się tak nazywa!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Majka Jeżowska: Kto si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Majka Jeżowska: Kto si

Skomentuj tekst

Majka Jeżowska: Kto si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto si - Majka Jeżowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto si - Majka Jeżowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Majka Jeżowska.