Marek Grechuta - Jeszcze po tekst piosenki - Teksciory.pl

Marek Grechuta: Jeszcze po

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 10

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Jeszcze po

Mały jest kraj,Gdy wszystko wszystkim,Wydaje się uboższe.Piękny jest kraj,Gdy wszystko wszystkim,Wydaje się najmłodsze.Ciężki jest kraj,Gdy wszystko wszystkim,Wydaje się najprostrze.Piękny jest krajGdy wszystko wszystkim,Wydaje się jeszcze złe.I dla tych,Którzy lubią chleb zdrowy i twardy.I dla tych,Którym szczęście odbiera, zabiera wróg.I dla tych,Którzy noszą zegary w lombardy.I dla tych, Którzy tańczą, gdy inni już padli z nóg.Jeszcze pożyjecie poeci prawdy,Jeszcze pożyjecie padając z nóg,Zobaczycie jeszcze jak inni wstają, Jakby ich prowadził taki sam Bóg.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Jeszcze po

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Jeszcze po

 

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Jeszcze po

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jeszcze pożyjemy tekst
 • grechuta i dla tych, którzy wznoszą zegary w
 • i dla tych ktorzy nosza zegary...grechuta
 • Dla tych którzy Grechuta
 • i dla tych którzy noszą zegary z lobardu grechuta

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze po - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze po - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.