Marek Grechuta: Jeszcze po

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 13

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Jeszcze po

Mały jest kraj,Gdy wszystko wszystkim,Wydaje się uboższe.Piękny jest kraj,Gdy wszystko wszystkim,Wydaje się najmłodsze.Ciężki jest kraj,Gdy wszystko wszystkim,Wydaje się najprostrze.Piękny jest krajGdy wszystko wszystkim,Wydaje się jeszcze złe.I dla tych,Którzy lubią chleb zdrowy i twardy.I dla tych,Którym szczęście odbiera, zabiera wróg.I dla tych,Którzy noszą zegary w lombardy.I dla tych, Którzy tańczą, gdy inni już padli z nóg.Jeszcze pożyjecie poeci prawdy,Jeszcze pożyjecie padając z nóg,Zobaczycie jeszcze jak inni wstają, Jakby ich prowadził taki sam Bóg.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Jeszcze po

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Jeszcze po

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Jeszcze po

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jeszcze pożyjemy tekst
 • grechuta i dla tych, którzy wznoszą zegary w
 • i dla tych ktorzy nosza zegary...grechuta
 • Dla tych którzy Grechuta
 • i dla tych którzy noszą zegary z lobardu grechuta

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeszcze po - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeszcze po - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.