Marek Grechuta: Nie szukaj niczego po k

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 13

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Nie szukaj niczego po k

Gdy wieczór zawita do saligdy ogień radośnie się paligdy oczy na chwilę oplątanie szukaj niczego po kątachGdy radzą posłowie o winiegdy kładą podpisy najpłynnieji błękit już czerwień oplątałnie szukaj niczego po kątachWciąż mamy wiele do zyskaniaa do stracenia wszystkowciąż mamy wiele do zyskania a wszystko leży bliskoGdy miłość zapiszesz w pamięcigdy ziemia tak szybko się kręciże ktoś ci się na niej zaplatał nie szukaj niczego po kątachGdy miłość przepadła bez sladulecz inna jak z nieba ci spadłai znowu ktoś świat tak oplatałnie szukaj niczego po kątachWciąż mamy wiele do zyskaniaa do stracenia wszystkowciąż mamy wiele do zyskaniaa wszystko leży bliskoGdy nagle zobaczysz jak w ogniuunoszą się gołąb i sokółbo ktoś się nad miastem zaplątałnie szukaj niczego po kątachGdy spokój nad miastem ktoś skradłktoś rzucił zły urok na światzłe moce nad miastem rozplątał nie szukaj niczego po kątachWciąż mamy wiele do zyskaniaa do stracenia wszystkowciąż mamy wiele do zyskaniaa wszystko leży blisko
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Nie szukaj niczego po k

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Nie szukaj niczego po k

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Nie szukaj niczego po k

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie szukaj niczego po k - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie szukaj niczego po k - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.