Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Tekst piosenki

Marika

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14
Profil artysty

Tekst piosenki

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Ciągle szukam tej jednej drogi, ale wcale nie ma łatwych dróg Ciągle szukam uczciwej metody, taka prawda czekam na cud. Ile jeszcze we mnie jest siły, ile wiary że w końcu zdarzy się Ile nieba w sobie widzimy? ile we mnie jest Ciebie, a w Tobie mnie? .. ile w Tobie mnie jest?... I dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie, Czemu skrywam wciąż przed Tobą, coś co pragnę Ci wykrzyczeć Czemu robię głupie błędy, mimo błędów świadomości Czemu wikłam wszystko w sobie zamiast wszystko to uprościć ile we mnie jest Ciebie, a w Tobie mnie? .. ile w Tobie mnie jest?... Teraz zamknij mnie w swojej dłoni, chcę się niebu w Twych oczach pokłonić. Łagodnie połóż mi palec na ustach, razem niepewność odpędzimy Teraz zamknij mnie w swojej dłoni, chcę się niebu w Twych oczach pokłonić. Łagodnie połóż mi palec na ustach, razem niepewność odpędzimy ile we mnie jest Ciebie, a w Tobie mnie? Ile w Tobie mnie jest.?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Skomentuj tekst

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ile we mnie jest ciebie
 • marika daj mi sile ognia
 • ile we mnie jest ciebie tekst
 • marika ile we mnie jest ciebie tekst
 • tyle ciebie we mnie ile w tobie mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ile we mnie jest Ciebie - Marika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ile we mnie jest Ciebie - Marika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marika.