Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Tekst piosenki

Marika

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23
Profil artysty

Tekst piosenki

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Ciągle szukam tej jednej drogi, ale wcale nie ma łatwych dróg Ciągle szukam uczciwej metody, taka prawda czekam na cud. Ile jeszcze we mnie jest siły, ile wiary że w końcu zdarzy się Ile nieba w sobie widzimy? ile we mnie jest Ciebie, a w Tobie mnie? .. ile w Tobie mnie jest?... I dlaczego mimo wszystko komplikuję sobie życie, Czemu skrywam wciąż przed Tobą, coś co pragnę Ci wykrzyczeć Czemu robię głupie błędy, mimo błędów świadomości Czemu wikłam wszystko w sobie zamiast wszystko to uprościć ile we mnie jest Ciebie, a w Tobie mnie? .. ile w Tobie mnie jest?... Teraz zamknij mnie w swojej dłoni, chcę się niebu w Twych oczach pokłonić. Łagodnie połóż mi palec na ustach, razem niepewność odpędzimy Teraz zamknij mnie w swojej dłoni, chcę się niebu w Twych oczach pokłonić. Łagodnie połóż mi palec na ustach, razem niepewność odpędzimy ile we mnie jest Ciebie, a w Tobie mnie? Ile w Tobie mnie jest.?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Skomentuj tekst

Marika: Ile we mnie jest Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ile we mnie jest ciebie
 • marika daj mi sile ognia
 • ile we mnie jest ciebie tekst
 • marika ile we mnie jest ciebie tekst
 • tyle ciebie we mnie ile w tobie mnie

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ile we mnie jest Ciebie - Marika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ile we mnie jest Ciebie - Marika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marika.