Marika: Przepraszam

Tekst piosenki

Brak wideo

Marika

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Marika: Przepraszam

Są w życiu chwile są dnikiedy duma na dół spada..co nam wolno czego biada,ze te czyny musisz znosićczy w cierpieniu zadać ból,na swych barkach ciężar nosićw życiu chwile są dnikiedy duma na dół spadawtedy wszystko się wyjaśnico nam wolno czego biadakiedyś wstać i przeprosićze te czyny musisz znosićczy w milczeniu zadać bólna swych barkach ciężar nosić x2Zawsze blisko Ciebie,gdy jest źle, w bólu w mękachw udrękach swych trzymasz swoje życie w rekachnie dasz rady sam lecz do ciebie nie docieramęczy mnie coś, moje życie mnie uwierateż tak myślałam, i co się przejechałamtrudno iść przez (?) później rady nie dawałamz myślą stoję w ich cieniujestem tu w wydaniu, w lepszym brzmieniuczas się pokazać, zrozumieć swoje błędychcą sercy pokazać drogę samotności, tędyidąc schematami zostawieni sobie samiz własnymi problemami, lękami, dąsaniamiza wszystkie grzechy niespełnionew których tonę, przepraszam wasza brak wiary w siebie, teraz płonęwiem, ludzie źli do zła sami namawialijestem gdzieś, pomiędzy realem a snamiw życiu chwile są dnikiedy duma na dół spadawtedy wszystko się wyjaśnico nam wolno czego biadakiedyś wstać i przeprosićze te czyny musisz znosićczy w milczeniu zadać bólna swych barkach ciężar nosić x2..(?) chcę przeprosic teraz Cieza to czego nie robiłam, co robiłam a jest zleza te wszystkie przykre czyny, kiedy gwzdzie w rany wbijałampatrząc w twoje smutne oczy, pozniej tego załowałamwtedy nie myslałam co sie ciagnie za zdarzeniemale kiedys moje czyny nie wiązały sie mysleniemtylko by sie dobrze czuć, by mi w dupe bylo miłonie patrzyłam na innych, gdy im przykro sie robiłoteraz wiem, co było zle, w jakich chwilach zawiniłamco miuałam zrobic a nigdy nie zrobiłamza wytrwanie tym najblizyszym ze musieli wszystko znosicsiedze, milkne nic nie powiempozostaje mi przeprosićw życiu chwile są dnikiedy duma na dół spadawtedy wszystko sie wyjasnico nam wolno czego biadakiedys wstac i przeprosicze te czyny musisz znosicczy w milczeniu zadac bólna swych barkach ciezar nosic x2Sa w zyciu chwile.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marika: Przepraszam

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marika: Przepraszam

Skomentuj tekst

Marika: Przepraszam

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przepraszam - Marika, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przepraszam - Marika. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marika.