Mietek Szczesniak: Kiedy

Tekst piosenki

Brak wideo

Mietek Szczesniak

Teksty: 36 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Mietek Szczesniak: Kiedy

Kiedyś Gdy zmądrzejemy Gdy świat się zmieni Gdy nadejdzie dzień Modlę się By kiedyś już umieć Tak dobrze żyć By dać żyć innym Kiedyś Gdy będzie uczciwiej I dużo mnie już Będziemy chcieć Będzie tak Że Bóg pozwoli nam By szybciej już Nastał ten szczęścia dzień Kiedyś Gdy dobro zwycięży Gdy miłość jak słońce Rozświetli nas Dopóki Ten dzień nie odmieni nas Nadzieją swą Dosięgniemy nawet gwiazd J może wokół ciemność Na nadzieję nie ma szans Ale łączy nas modlitwa O ten nowy lepszy świat Modlę się By kiedyś tak żyć Dobrze Lepiej żyć Kiedyś Gdy świat będzie lepszy Gdy miłość nas zmieni Gdy zmieni nas Będzie tak Że Bóg pozwoli nam By szybciej już Nastał ten szczęścia czas Będzie taki dzień Niedługo już...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Mietek Szczesniak: Kiedy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mietek Szczesniak: Kiedy

Skomentuj tekst

Mietek Szczesniak: Kiedy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kiedy - Mietek Szczesniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kiedy - Mietek Szczesniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mietek Szczesniak.