Nefer: A Ty si

Tekst piosenki

Brak wideo

Nefer

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nefer: A Ty si

To nie odwaga, gdy chcesz zwyczajnie zwiaćczy tylko tyle potrafisz z siebie dać?!To nie odwaga, gdy spadasz głową w dółi nie odwaga, gdy pięścią walisz w stółref. A ty się śmiej, a wtedyświat się będzie z tobą śmiała płacz to będziesz płakał samTo nie odwaga, by odejść, ale byćsą jeszcze inni, dla których warto żyćref. A ty się śmiej, a wtedyświat się będzie z tobą śmiała płacz - to będziesz płakała ty się śmiej, a wtedyniebo samo znajdzie cięa płacz to będziesz płakał samA ty się śmiej, a wtedyświat się będzie z tobą śmiała płacz - to będziesz płakała ty się śmiej, a wtedyniebo samo znajdzie cięa płacz to będziesz płakałA ty się śmiej, a wtedyświat się będzie z tobą śmiała płacz to będziesz płakał sam
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Nefer: A Ty si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nefer: A Ty si

Skomentuj tekst

Nefer: A Ty si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki A Ty si - Nefer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu A Ty si - Nefer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nefer.