Nefer: Jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Nefer

Teksty: 15 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Nefer: Jak

Powiedz mi... byłeś tam?niby tak, niby nie, sam nie wiemślady stóp rozmył deszczczas odmierza pustkęszukasz jej, wracasz tambiegniesz, lecz tylko stoisz w miejscuDzień czy noc, noc czy dzieńja czy on, on czy ja nieważne śmiech czy płacz, prawda fałszto się już nie liczygonisz za głosem jej ginie gdzieś, patrzysz a nie widzisznie możesz zasnąćref. Zapomnij, zapomnij, zapomnijjej głospodnieś sięnie wracaj, nie wracaj, nie wracajjak ćmapłomień zgasłStary dom, cichy szeptjak we mgle ukrył twoje myśliwrócisz tam, może niepozwól mi odgadnąćbawisz się, wciskasz playpotem stop, nie chcesz słuchać więcejjak drażnią dźwiękiref. zapomnij...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Nefer: Jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Nefer: Jak

Skomentuj tekst

Nefer: Jak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak - Nefer, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak - Nefer. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Nefer.