Oblivion: Anavrin

Tekst piosenki

Brak wideo

Oblivion

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Oblivion: Anavrin

No, don't you don't. (yeah, yeah) Don't cry don't raise your eye, it's only teenage fanclub. Nya, nya, nya, nya. (baby) I close my eyes and I see you smile, I close my nose and I almost died, I can't go on with you on my brain, You weigh too much, drive a man nuts. Does no mean yeah? (no, no) In the room the women come and go, talking of Michelangelo. unintelligible. (uh, uh) Go ahead, make my bed; take my wife, police. Be afraid, be very afraid, and may you rest in peas. I'm gonna write a book about my car and call it my autobiography, For duty and humanity and your little dog, too. Stop! Hark, who goes there? Calgon, take me away, To a once upon a time, A long time ago, in a galaxy far, far away. I know, I know, I, no, oh yeah. I close my eyes and I see you smile, I close my nose and I almost died, I can't go on with you on my brain, You weigh too much, drive a man nuts. I know, I know, I, no, oh yeah.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oblivion: Anavrin

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oblivion: Anavrin

Skomentuj tekst

Oblivion: Anavrin

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Anavrin - Oblivion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Anavrin - Oblivion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oblivion.