Oblivion: Stupidtry

Tekst piosenki

Brak wideo

Oblivion

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Oblivion: Stupidtry

Do you recall when you were standing still and people passed you by? It's not hard to remember. The blank expression as they talked about the thing you could have been? I wouldn't let it happen: I drew the line and I lost my mind coincidentally. I asked when you would act your age and stop with playing all these games? The mirror didn't answer. Another day at Midway watching people drink their chardonnay. I didn't have the nerve to ask her how much it was. Paranoia has built their obscurity, but what's that say about my dependability? So in the future, when you've got a chance to talk, I will convey the weight of your actions. The price that you pay is cause for distraction. Keeping true to myself, I can't stray from convictions: I can't deny seeing you again inflicts some history. Shiny braces marked your curiosity. Running with the clique: another casualty. And with this contract signed, I'm not condemned to be stupidtry. Stupidtry. S-T-U-P-I-D-T-R-double-E. Say hello to your friend for me. Stupidtry. La lalalalalalalalalalala
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oblivion: Stupidtry

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oblivion: Stupidtry

Skomentuj tekst

Oblivion: Stupidtry

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stupidtry - Oblivion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stupidtry - Oblivion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oblivion.