Oblivion: The day the calvary got gum cancer

Tekst piosenki

Brak wideo

Oblivion

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Oblivion: The day the calvary got gum cancer

Do you remember, men? We had some fun going way back when. Living out a lie to impress your friends And to take up space. And though your mind is an ugly place, It's all wrapped up in a happy face, Like the shine of a casket case, but it's dead inside. And I've been burned some many times, That I don't care if it is a crime, I know people only get what they deserve. And your words fill with deceit, But I will not concede defeat, Just add your name to the list of people on my nerves. Calling it a day, you can't do it any other way. Can't you apply all that you've learned? And now you're going far, With this and that and blah, blah, blah, blah, blah. Do you think that I'm concerned? Do you remember when we got along, Before I hade to write this song, Crying out your eyes, "Where did we go wrong?" Who really care? You found something that you thought was really there. It's over man. It never happened.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oblivion: The day the calvary got gum cancer

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oblivion: The day the calvary got gum cancer

Skomentuj tekst

Oblivion: The day the calvary got gum cancer

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The day the calvary got gum cancer - Oblivion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The day the calvary got gum cancer - Oblivion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oblivion.