Oblivion: The rock game

Tekst piosenki

Brak wideo

Oblivion

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Oblivion: The rock game

It's all about the rock game, Light guitars and superstars we never became, 'Cos our band is lame, but it's just the same, I'm having fun today, like I did yesterday. It's all about the rock show, People on the guest list who didn't go, See, I told you so, with your mind on hold, And your feelings low, what does anybody know? What I know about the rock game, Is that it sucks all the sould from your veins, And you can't get it back, It's all about the rock game, And that seems to be the problem: You buzzcut Barbies won't leave me alone, I've got to stop the rock game' Ignorant attitudes, alleged fame, A case of real bad aim, all the songs are tame, They all sound the same, no one's using their brains. It's all about the rock game, People talking crazy and acting sick, Inventing newer tricks, charting the pick to click, With some get rich shtick, I'm losing friends real quick. I've got to stop the rock game, Nobody hears a thing that you say, And I don't wanna play. It's all about the rock game, It's something that I've tried to avoid, And now you're gonna drag me into it, too. It's all about the rock game.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oblivion: The rock game

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oblivion: The rock game

Skomentuj tekst

Oblivion: The rock game

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The rock game - Oblivion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The rock game - Oblivion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oblivion.