Oblivion: The put the plays on passion

Tekst piosenki

Brak wideo

Oblivion

Teksty: 62 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Oblivion: The put the plays on passion

They put the plays on passion, yeah. And they tell you to deal with it. They make you play the victim, yeah. And if you don't, they have a fit. And things are getting crazy. And I was getting lazy. And I feel uptight. You'll be there tonight. What will you say to make me lose my mind? Every time, every time. Keep talking from behind, yeah. I've played this game too many times. They put the plays on passion, yeah. And they tell you that it's a hit. They make you show compassion yeah. And if you dont, they say to quit. And my mind is so hazy. Everyone else is pushing daisies. Do you feel alright? Is there something I you might say tonight to make me lose my mind? Every time, every time. Keep talking to me from behind, yeah. I've played this game too many times. Every day you will hear them say that nothing ever goes their way. They put the plays on passion.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oblivion: The put the plays on passion

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oblivion: The put the plays on passion

Skomentuj tekst

Oblivion: The put the plays on passion

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The put the plays on passion - Oblivion, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The put the plays on passion - Oblivion. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oblivion.