Oddział Zamknięty: 1987 Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: 1987 Pami

Boję się tak mijają dniwięcej słyszę i widzę ... nic nie robię z tymściany są całe z twoich ustdniami pełne są ciszy ... nocą głodne słówjedne drzwi ... drugie ... trzecie drzwijak łatwo się tu wchodzi a jak trudno wyjść...czy ja ją ... może ona mnie?całymi tygodniami patrzę w oczy jej... co dobrem jesta co złem?boje się ... ktoś wykrzyczał miże raz umiera ten kto nie wierzy w nicczy ja ją ... może ona mniecałymi tygodniami patrzę w oczy jej...ona tańczy w mojej głowiewe mnie ... w tobie...w niej i w nimpo co w ogóle żyć?boję się ... boję się jak tyjuż nie szukam niczego i nie znajdę nicona jest we mnie ... w tobie ... w nimboję się ... ty się boisz ... czy z tym można żyć?jedne drzwi ...drugie ... trzecie drzwiniełatwo się wychodzi ale można wyjśćto ja ją ... a nie ona mnie... całymi tygodniami patrzę w oczy jejona tańczy w mojej głowiewe mnie ... w tobie ... w niej i w nimona tańczy w mojej głowiea dla życia trzeba żyćdla ż -y - c - i - a w - a - r - t - o
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: 1987 Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: 1987 Pami

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: 1987 Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 1987 Pami - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 1987 Pami - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.