Oddział Zamknięty: Andzia i ja

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Andzia i ja

Przyszła do mnie, nie wiem skąd,zawróciła w głowie tak dokładnie;teraz rozumiem, to jest to.Jedna z nią noc i już przepadłemref.Andzia!... o Andzia!Teraz już bez niej nie mogę żyć.Wszystko, poza nią, jest nieważne;świat w kolorach daje mi,ja i ona już na zawsze..ref.Andzia!...Patrzę wokoło i jest mi źle,coraz więcej widzę i jeszcze więcej.Muszę więc szybko z nią spotkać się,z Andzią życie będzie łatwiejsze.ref.Andzia!...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Andzia i ja

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Andzia i ja

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Andzia i ja

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • andzia wykonawca
 • andzia tekst
 • przyszla nagle nie wiem skad o andzia
 • wykonawca piosenki andzia
 • piosenka andzia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Andzia i ja - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Andzia i ja - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.