Oddział Zamknięty: Rzeka

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Rzeka

Poznałem ludzi, byli ludźmi, nie wiem, czy są.Poznałem głodu strach, co nie był głodem chorych rąk.Poznałem miejsca, w których zawsze górą było zło.Poznałem ręce, nie grzały ciepłem twoich rąk.ref.Uciekaj, uciekaj, uciekaj, uciekaj stąd,nie wiem, jak nie wiem, jak nie wiemUciekaj, uciekaj, uciekaj, uciekaj stąd.Po co tak? Po co tak? Po co?Widziałem śmierć, jak rzekę. zanurzyłem się w nią.Widziałem innych, pod stopami czułem dno.Widziałem ciebie. szłaś jej brzegiem, mówiłaś coś.Widziałem ciebie. Szłaś jej brzegiem,nie wierzyłem, że do mnie mówisz to.ref.Uciekaj, uciekaj, uciekaj...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Rzeka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Rzeka

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Rzeka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • oddział zamknięty rzeka tekst
 • rzeka oddzial zamkniety
 • rzeka piosenka oddzial zamkniety
 • rzeka oddział zamknięty tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rzeka - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rzeka - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.