Oddział Zamknięty - Sama tekst piosenki - Teksciory.pl

Oddział Zamknięty: Sama

Tekst piosenki

Brak wideo

Oddział Zamknięty

Teksty: 68 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Oddział Zamknięty: Sama

Nie znasz takich słów,którymi mogłabyś znów zatrzymać go.Wariujesz, z dnia na dzieńgorzej z tobą jest. Gorzej jest niż źle.Spokojnie, szkoda rąk, spokojnieodłóż ją, ile żyć, ile żyć.To, co czujesz, będzie twoje,co myślisz, twoje jest, co powiesz,będzie ich. A Wy, siedzicie, patrzycie.ref.Radź sobie sama, sobie radź, tory wołają.Radź sobie sama, sobie radź.Nie znasz takich miejsc,do których mogłabyś biec, a tak blisko są.Patrz, wstaje dzień,będzie lepiej niż jest. no, odłóż ją.A Wy siedzicie, patrzycie i coraz więcej widzicie.W kuchni na stole, parę ścieżek,twoich upadków, sztucznych uniesień.Tory czekają na takie, jak Ty. Tory wołają.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Oddział Zamknięty: Sama

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Oddział Zamknięty: Sama

 

Skomentuj tekst

Oddział Zamknięty: Sama

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sama - Oddział Zamknięty, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sama - Oddział Zamknięty. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Oddział Zamknięty.