Owal / Emcedwa: Rapnastyk

Tekst piosenki

Brak wideo

Owal / Emcedwa

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Owal / Emcedwa: Rapnastyk

Miasto Poznań - Owal Emcedwa [x4] To moje miasto to Owal Emcedwa Myśl co chcesz to rapnastyk Coś w tym jest może nasz styl Wiesz ja też rap robić lubię Rap robić lubię rap rap robić lubię [x2] Rap robić lubię lubię lubię robić rap Czuje jak w takt cynk daje mi znak Orbita czuje smak Szczur patrzy zza krat Wytłoczki hamują dźwięk Studio bez wad Możesz myśleć co chcesz Możesz mówić co chcesz Krytycy z Internetu Śmieszą mnie aż do łez Teraz ciągnie ten tekst Byś zrozumiał mój gest Słuchaj sprawdź ten bit Słuchaj sprawdź mnie w mig Moda na buns jo! Moda na fałsz jo! Moda na dance jo! Co ma być sensacją Bezsensowne wersy Który rap jest lepszy Ten co ma sens Czy ten co jest piękniejszy Co to za MC Co jak Lepper tylko pieprzy Pięknie zrymowany lecz niestety puste wersy Dla mnie to jest proste Jak do dragów dostęp Myślę sobie tak że najważniejszy jest koncept Miasto Poznań - Owal Emcedwa [x2] To moje miasto to Owal Emcedwa Myśl co chcesz to rapnastyk Coś w tym jest może nasz styl Wiesz ja też rap robić lubię Rap robić lubię rap rap robić lubię [x2] Rap robić lubię ale ile patrzeć można Na ludzi kserujących od lat ten sam program Wznoszę się na szczyt i obijam się od dna Możesz mówić co chcesz Wiem że ta płyta jest dobra Nie kopiuję ale otworze to od podstaw 95 rok weź sprawdź to i to doznaj Zamieniam luźny daszek Na rap mądry co ma sens Zrobicie z rapu show Jak gwiazdy z ludzi w barze Od tego się odcinam Co masówkę w chuja wbijam Myślę sobie o tym Gdy w mieście bilboardy mijam Z tytułu mego dema Polsat zrobił sobie serial Samo życie w TV Demokracja ale bez jaj Myśl co chcesz ja ponad tym To nad tym wszystkim Co śmierdzi mi plagiatem Rapnastyk dobre niech trwa Miasto Poznań Owal Emcedwa [x3] Miasto Poznań Owal Emcedwa [x3] To moje miasto to Owal Emcedwa Myśl co chcesz to rapnastyk Coś w tym jest może nasz styl Wiesz ja też rap robić lubię Rap robić lubię rap rap robić lubię [x2]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Owal / Emcedwa: Rapnastyk

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Owal / Emcedwa: Rapnastyk

Skomentuj tekst

Owal / Emcedwa: Rapnastyk

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • co oznacza ze piosenka ma puste wersy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rapnastyk - Owal / Emcedwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rapnastyk - Owal / Emcedwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Owal / Emcedwa.