Owal / Emcedwa: Spokojnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Owal / Emcedwa

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Ref. Spokojnie jeśli masz dla kogo żyćSpokojnie jeśli chcesz na zawsze byćSpokojnie jeśli kochaszjeśli czujesz to wszystko czego potrzebujeszW centrum miasta południe nerwowy korekcoraz trudniej dojechać na miejsce w porektoś trąbi bo pewnie jest spóźniony,bierze telefon pewnie dzwoni do żonyHalo kochanie jak dobrze, że jesteś znowu korek,teraz stoję na mieście i czekam aż światłazmienią kolor a narzekam bo korek to miejski horror.Mam dosyć, upał, tempteratura wzrasta,chcę uciec z tąd jak najdalej od miasta,gdzies daleko, gdzies po za przestrzeń,w nowy wymiar, w nowe miejsce gdzie problemyłatwiejsze się staną a wspólne plany ruszą pełną parątak to widze to płynie z serca Ty mi dajesz siłę,która to nakręca.Ref. Spokojnie jeśli masz dla kogoś żyć...Spokojnie przecież to nie jest problem,spada na pięcie, spróbuj poczuć się dobrze,słowa krojąi goją rany, warto żyć, warto kochaći mieć plany, ludzie szukają sami siebie w kółko,no bo nie jest trudno gdzieś zagubić jutro,życie pędzi, kręci się ziemia, wszechświat na nas czeka,trzeba się zmieniać, wolny wieczór, dwie osoby razemi tak co wieczór coraz bliżej marzeńna to się czeka i to jest piękne, mamy spokój,słowa wypowiadam je szeptem.To mamy w sercach i to nas trzyma to nam daje siłę,która reperuje bilans, jesli masz kogoś dla kogowarto zyć hy, spokojnie, spokojnie, spokojnie...Ref. Spokojnie jeśli masz dla kogoś żyć...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Skomentuj tekst

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pędź zakrywając twarz piosenka
 • korek w mieście owal
 • Emcedwa spokojnie
 • owal emcedwa spokojnie
 • owal emcedwa spokojnie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spokojnie - Owal / Emcedwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spokojnie - Owal / Emcedwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Owal / Emcedwa.