Owal / Emcedwa: Spokojnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Owal / Emcedwa

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Ref. Spokojnie jeśli masz dla kogo żyćSpokojnie jeśli chcesz na zawsze byćSpokojnie jeśli kochaszjeśli czujesz to wszystko czego potrzebujeszW centrum miasta południe nerwowy korekcoraz trudniej dojechać na miejsce w porektoś trąbi bo pewnie jest spóźniony,bierze telefon pewnie dzwoni do żonyHalo kochanie jak dobrze, że jesteś znowu korek,teraz stoję na mieście i czekam aż światłazmienią kolor a narzekam bo korek to miejski horror.Mam dosyć, upał, tempteratura wzrasta,chcę uciec z tąd jak najdalej od miasta,gdzies daleko, gdzies po za przestrzeń,w nowy wymiar, w nowe miejsce gdzie problemyłatwiejsze się staną a wspólne plany ruszą pełną parątak to widze to płynie z serca Ty mi dajesz siłę,która to nakręca.Ref. Spokojnie jeśli masz dla kogoś żyć...Spokojnie przecież to nie jest problem,spada na pięcie, spróbuj poczuć się dobrze,słowa krojąi goją rany, warto żyć, warto kochaći mieć plany, ludzie szukają sami siebie w kółko,no bo nie jest trudno gdzieś zagubić jutro,życie pędzi, kręci się ziemia, wszechświat na nas czeka,trzeba się zmieniać, wolny wieczór, dwie osoby razemi tak co wieczór coraz bliżej marzeńna to się czeka i to jest piękne, mamy spokój,słowa wypowiadam je szeptem.To mamy w sercach i to nas trzyma to nam daje siłę,która reperuje bilans, jesli masz kogoś dla kogowarto zyć hy, spokojnie, spokojnie, spokojnie...Ref. Spokojnie jeśli masz dla kogoś żyć...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Skomentuj tekst

Owal / Emcedwa: Spokojnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pędź zakrywając twarz piosenka
 • korek w mieście owal
 • Emcedwa spokojnie
 • owal emcedwa spokojnie
 • owal emcedwa spokojnie tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Spokojnie - Owal / Emcedwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Spokojnie - Owal / Emcedwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Owal / Emcedwa.