Owal / Emcedwa: Tego chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Owal / Emcedwa

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Owal / Emcedwa: Tego chc

Ref. Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc 2 x1. Też tego chcę, tak jak Ty tego chceszWiesz o co chodzi, dobrze wiem, że Ty wieszTak żyć znaczy kochać, ja kocham, Ty teżTo najwięcej ile jest, więc jak możesz to bierzTego nie można przeliczyć, to nie ma kursuMożesz całe życie ćwiczyć, to trzeba uchwycićNie zabierając nic, pomyśl ile można daćZrozumiesz sens słów, nienawidzieć ale kochaćCzasem tak jest, adrenalina wzrastadobrze to wiesz, że to tkwi, że to w nas trwaJa nie rezygnuje, przelewam serce w wierszeTo co łączy nas, silniejsze, piękniejszeBuduje fundamenty, inwestycja w życie poszłaPoprzeczka życiowa, oby jak najwyżej rosłaMiłość to błogostan, amora strzał dostańTo kopie tak jak kopie, pod napieciem misato PoznańWiem, że tego chcesz, wiesz?-wiemKiedyś przyjdzie taki dzień, powiesz Ziemia-EdenChoć przejechał sie niejeden, Ty musisz walczyćWiara w miłość musi starczyć, życie lubi karcićKochaj-bo to jest najważniejsze, nic nie ejst piękniejszeOd miłości, to chwile radościJak kiedy bywa ciężko, wiem że szzcęście jest ze mnąZdobęde życia szczyty choć inni w drodze legną..Ref. Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc 2. Musisz to zrozumieć, na wszystko przyjdzie czasI otworzysz swoje serce, sam zobaczysz nie razCo to znaczy dla nas full wypas lepsze niż grasMiłość to pożywka, jak Big Brother dla nasPowiesz, że jest pospolita, a dla mnie to unikatNie można jej nierozumieć, nie można jej niedotykaćJa jej pragnę tak jak pragnie człowiek ślepy ujrzeć świat,Dwa oblicza, jedna miłość, tysiąc zalet i wadJA skwituje to tak: kocham po to by żyćKochaj i te chwile chwyć, tego nie warto kryćEj zrozum (ej)perwsze zety, pieprzysz więcejkierujesz się kórestwem, ja się kiesruje sercemZloczywszy nie od dziś, wielki pluszowy miśDo przodu w strone życia tylko z tobą chce iśćIle to juz minut razem, ile nocy, ile dniTylko frajer teraz drwi, wiele prawdy w tym tkwiSmak czerwonego wina, niepowtarzalny klimatZdrady nie wybaczam, to dla mnie czysta kpinaNie rutyna, wiecznie oglądać CIebie pragnęNie zwiodą mnie te suki, nawet nie wiem jak zgrabneNie ma z tym problemów, laleczki mnie nie kręcąZobacz je, twarz rano, kiedy tony pudru zlecążadna rewelacja, choć pokażę CI sto innychTakich samych (samych)zostaw je ceniarzom-to dla nich..Ref. Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc Chce mieć to też (wiem, wiem ,wiem) NIe dam się zwieśc
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Owal / Emcedwa: Tego chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Owal / Emcedwa: Tego chc

Skomentuj tekst

Owal / Emcedwa: Tego chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tego chc - Owal / Emcedwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tego chc - Owal / Emcedwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Owal / Emcedwa.