Owal / Emcedwa: Rapteatr

Tekst piosenki

Brak wideo

Owal / Emcedwa

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Owal / Emcedwa: Rapteatr

W akcie pierwszym zero gry, samo życie To mój pierwszy prosty, co łatwo przyszedł Przerwałem ciszę, ja nie umiem ciszej Bez 'Budki Suflera', tworzę tu wizję Rapowy teatr, to jest tu i teraz Ta scena mnie szuka, by was oszukać Jak taśmy tuba, i jak Andrzej Duda Szukasz swego miejsca, ono jest tutaj, teraz Rapteatr i nowa scena To jest cena za wyjście z podziemia W sumie nie wiem, kto wymyśla nam role Wiem, że gram siebie, inaczej, to bym tu poległ Sprawdź, czas, czytasz tę rolę z gwiazd Powiedz, ilu z nas dziś widzi w tym hajs Zrozum, nie zamarznie, gdy nie ma mrozu Ty nie zagrasz tej roli, jeśli masz rozum Sam piszę scenariusz, pod bity go dopnę Układam go pod życie, nigdy odwrotnie Rap według życia, gram nie dla widza To nie jest bez sensu, jak picie dla picia Jak dym z bongo, ta płyta jest z bombą W lustrze jak Rambo z moja bandą To polska scena, to nie jest ściema Życie-rap-życie, i tak naprzemian Chociaż mówią ci inaczej, to Rapteatr Nic nie dzieje się naprawdę, to Rapteatr Ty, grasz czy nie grasz? dziś wybierasz Rapteatr, dzisiaj, tu i teraz /x2 Kiedy wjeżdżam na scenę, pęka skala Wiesz, tam sala w dźwiękach cała Alarm! na 'raz' zróbcie hałas! Nie ma bitu, na którym bym się nie odnalazł Wrzucam tre czy balast, wchodzę jak taran, uch Mezo - ten co niejednemu za skórę zalazł Wiesz co, nie dawaj wiary gestom Bo tutaj wiekszość jest groteską Tak to wygląda zza kulis Tak myślę, słysząc tych proroków ulic Populizm prosto z zaplutych gardeł Bałkot zakutych pał Ten lament, frustracja, to jedyny pokarm Raper, wybraniec muzy co jest grana w blokach Ej, wy! obrońcy uciśnionych! Ubodzy jak Lepper i majątek biednaj pani Begger Wy też tworzycie system, choć wielu się wypiera Rapteatr, mówisz rap teraz Zżera hip hop, a rzeczywistość skrzeczy To wie każdy, a ja chcę ją uleczyć Nie będąc niewolnikiem hiphopowej definicji Skuteczny na rynku - nie rezygnuję z misji Być swoim panem to fundament Na koncertach mam full kamer i tłum fanek I tu stanę by zdobyć uznanie Ej, dalej! wypłacaj ekwiwalent jak bankomat! ludzie mówią: 'pan to ma talent' Ba, baa, robię to na dużą skalę Chociaż mówią ci inaczej, to Rapteatr Nic nie dzieje się naprawdę, to Rapteatr Ty, grasz czy nie grasz? dziś wybierasz Rapteatr, dzisiaj, tu i teraz /x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Owal / Emcedwa: Rapteatr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Owal / Emcedwa: Rapteatr

Skomentuj tekst

Owal / Emcedwa: Rapteatr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • rapteatr+tekst
 • rap teatr tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rapteatr - Owal / Emcedwa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rapteatr - Owal / Emcedwa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Owal / Emcedwa.