Patrycja Markowska: Tak o mnie walcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Patrycja Markowska

Teksty: 93 Tłumaczenia: 0 Wideo: 31

Tekst piosenki

Patrycja Markowska: Tak o mnie walcz

Idź na całość raz Aż tchu będzie brak Pękać strunom daj gdy zdobywasz świat Kradnij nocą sen i ubierz się w grzech Upuść jedną z łez a sznur pereł nieś Pokaż na co tak naprawdę stać cię kochanie Przecież duszę, ciało i wszystko co we mnie dostaniesz ref.: Tak o mnie walcz Tak mnie zdobywaj Chcę poczuć że budzi się lew i w Tobie Chcę poczuć ten ogień Wznieś babilon nasz i schowaj mnie tam Kołysz tylko mnie w twoich myślach co dnia Z wiatrem poznaj mnie bym się wspięła gdzieś hen Złóż kolłyskę z rąk gdy upadam na dno Pokaż na co tak naprawdę stać cię kochanie Przecież duszę cieło i wszystko co we mnie dostaniesz ref.:Tak o mnie walcz Tak mnie zdobywaj Chcę poczuć że budzi się lew w Tobie Tak o mnie walcz Tak mnie zdobywaj Chcę wiedzieć że czekałam właśnie na ciebie To moje miejsce.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Patrycja Markowska: Tak o mnie walcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Patrycja Markowska: Tak o mnie walcz

Skomentuj tekst

Patrycja Markowska: Tak o mnie walcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • patrycja markowsa caluj mnie
 • zdobywaj świat tekst
 • tak o mnie walcz tekst
 • walcz o mnie tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak o mnie walcz - Patrycja Markowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak o mnie walcz - Patrycja Markowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Patrycja Markowska.