PIH: Nie potrzebuje by

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 149 Tłumaczenia: 1 Wideo: 50

Tekst piosenki

PIH: Nie potrzebuje by

Jestem Unikalny, sfałszować nie da radyJestem tym typem, wiesz kim jesteć?(Emo) 1. Nie muszę być kimś kim nie jestem, bo przecież mam własne życie,sto procent prawdy na bicie, w tym rapie każdy was pisze.Na łapy patrzysz mam wbite, fałszywe rapy koło mnie,wolę się napić na nich, bez z zazdrością, bo trzymam formę.Gdy idę tysiące spojrzeń, oceny powierzchowne,i tu jest problem, bo te typy oceniane są po wyglądzie.Te ich historie, ej weź pierdol to,jeśli rymy to pochodnie, one spłonąć chcą.Też nieświadomość to to błędne kołobo jestem sobą, ziom masz moje słowo.Na twoich spoko wciąż zaniki są,kiedy pijemy znów nocą, jestem sobą gdy płynie alkohol.W tak ciepłe dni, hajsy sporo pochłania melanż,a gdybym nie pił, ciut zbierał już chyba miałbym hamera.Że ciężki temat ale koniec końcem kręcę inie potrzebuje być kimś kim nie jestem.Ref. (Pih) Nie potrzebuję być kimś kim nie jestem,(Emo) Pewnie dla tego być jak my chcą(Pih) Sztuki mnie pragną, choć średnio szeleszczę(Emo) Bo ten hajs to nie wszystko co?(Pih) Spojrzenia pierdole, skupione stale(Emo) U nich siebie, u nas ponad skale(Pih) Tak ty tam pionek środkowy palec(Emo) Bo ten rap to coś więcej niż talent. (coś więcej)2. Nie jestem Bogiem ale wiem na co mnie stać,ty nie wiesz gdzie wpaść czy w gówno czy w maź.PiH - trzy litery mówią wszystko,rozkładasz łapę, dzięki mnie wiesz gdzie jest Białystok.Dziś nie jestem święty lubię pić,nie jestem piękny, chciałbyś jak ja żyć?sam widzisz, że chociaż nie jest grecki profil,zacieram kiecki, profil to kobiet dotyk.Nie jestem normalny, nie jestem szalony,plastikowe cycki? nie chcę takiej żony.Dla mnie key's ley gra dla ciebie Adamus,dla mnie cipki, dla ciebie koleżki anus.Kim jestem wiem, ty też bądź pewien,zawsze ten sam od JedenSiedem.Z pędzla nie kapie, mała nie bój o ciąże,chyba że masz dziurawy żołądek.Ref. (Pih) Nie potrzebuję być kimś kim nie jestem,(Emo) Pewnie dla tego być jak my chcą(Pih) Sztuki mnie pragną, choć średnio szeleszczę(Emo) Bo ten hajs to nie wszystko co?(Pih) Spojrzenia pierdole, skupione stale(Emo) U nich siebie, u nas ponad skale(Pih) Tak ty tam pionek środkowy palec(Emo) Bo ten rap to coś więcej niż talent. (coś więcej)Emo Peiha White House Aha!Sfałszować nie da radyJestem jestem Unikalny,Jestem tym typem, wiesz kim jestem?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie potrzebuje by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie potrzebuje by

Skomentuj tekst

PIH: Nie potrzebuje by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie potrzebuje tekst
 • "Nie muszę być kimś kim nie jestem, bo przecież mam własne życie Sto procent prawdy na bicie, w tym ..."rapie każdy wa
 • pih nawet jak niejest grecki profil
 • tekst piosenki pih nie potrzebuje kim nie jestem
 • Emo nie potrzebuje

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie potrzebuje by - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie potrzebuje by - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.