PIH: Nie potrzebuje by

Tekst piosenki

Brak wideo

PIH

Teksty: 125 Tłumaczenia: 1 Wideo: 42

Tekst piosenki

PIH: Nie potrzebuje by

Jestem Unikalny, sfałszować nie da radyJestem tym typem, wiesz kim jesteć?(Emo) 1. Nie muszę być kimś kim nie jestem, bo przecież mam własne życie,sto procent prawdy na bicie, w tym rapie każdy was pisze.Na łapy patrzysz mam wbite, fałszywe rapy koło mnie,wolę się napić na nich, bez z zazdrością, bo trzymam formę.Gdy idę tysiące spojrzeń, oceny powierzchowne,i tu jest problem, bo te typy oceniane są po wyglądzie.Te ich historie, ej weź pierdol to,jeśli rymy to pochodnie, one spłonąć chcą.Też nieświadomość to to błędne kołobo jestem sobą, ziom masz moje słowo.Na twoich spoko wciąż zaniki są,kiedy pijemy znów nocą, jestem sobą gdy płynie alkohol.W tak ciepłe dni, hajsy sporo pochłania melanż,a gdybym nie pił, ciut zbierał już chyba miałbym hamera.Że ciężki temat ale koniec końcem kręcę inie potrzebuje być kimś kim nie jestem.Ref. (Pih) Nie potrzebuję być kimś kim nie jestem,(Emo) Pewnie dla tego być jak my chcą(Pih) Sztuki mnie pragną, choć średnio szeleszczę(Emo) Bo ten hajs to nie wszystko co?(Pih) Spojrzenia pierdole, skupione stale(Emo) U nich siebie, u nas ponad skale(Pih) Tak ty tam pionek środkowy palec(Emo) Bo ten rap to coś więcej niż talent. (coś więcej)2. Nie jestem Bogiem ale wiem na co mnie stać,ty nie wiesz gdzie wpaść czy w gówno czy w maź.PiH - trzy litery mówią wszystko,rozkładasz łapę, dzięki mnie wiesz gdzie jest Białystok.Dziś nie jestem święty lubię pić,nie jestem piękny, chciałbyś jak ja żyć?sam widzisz, że chociaż nie jest grecki profil,zacieram kiecki, profil to kobiet dotyk.Nie jestem normalny, nie jestem szalony,plastikowe cycki? nie chcę takiej żony.Dla mnie key's ley gra dla ciebie Adamus,dla mnie cipki, dla ciebie koleżki anus.Kim jestem wiem, ty też bądź pewien,zawsze ten sam od JedenSiedem.Z pędzla nie kapie, mała nie bój o ciąże,chyba że masz dziurawy żołądek.Ref. (Pih) Nie potrzebuję być kimś kim nie jestem,(Emo) Pewnie dla tego być jak my chcą(Pih) Sztuki mnie pragną, choć średnio szeleszczę(Emo) Bo ten hajs to nie wszystko co?(Pih) Spojrzenia pierdole, skupione stale(Emo) U nich siebie, u nas ponad skale(Pih) Tak ty tam pionek środkowy palec(Emo) Bo ten rap to coś więcej niż talent. (coś więcej)Emo Peiha White House Aha!Sfałszować nie da radyJestem jestem Unikalny,Jestem tym typem, wiesz kim jestem?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

PIH: Nie potrzebuje by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PIH: Nie potrzebuje by

Skomentuj tekst

PIH: Nie potrzebuje by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie potrzebuje tekst
 • "Nie muszę być kimś kim nie jestem, bo przecież mam własne życie Sto procent prawdy na bicie, w tym ..."rapie każdy wa
 • pih nawet jak niejest grecki profil
 • tekst piosenki pih nie potrzebuje kim nie jestem
 • Emo nie potrzebuje

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie potrzebuje by - PIH, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie potrzebuje by - PIH. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PIH.