Pokahontaz: Do amnezji

Tekst piosenki

Brak wideo

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40

Tekst piosenki

Pokahontaz: Do amnezji

[ŚLIWKA] Nie znam tajemnicy jaką owiano świetlicę ludzkich ambicji nieraz dochodziło do scysji między nami a oczami wyroczni my - kontra niewidoczni hehe, chciałeś psycho masz i słuchaj, czym oddycha takie chłopicho masz i słuchaj, czym oddycha takie chłopicho skałą martwych wspomnień się stałem stałem się tym, czego się obawiałem czy to świat, czy ja zwariowałem? wszystko pozapominałem wszystko pozapominałem, lecz [ŚLIWKA, FO & RAH] x2Kolejnych wspomnień kolejny raz felerny los mi nie wymaże mi nie wymaże [FO] Nie sposób zapamiętać tylu osób naraz lala weź ten aparat i spierdalaj nara cała sala oburzona, co ten Fokus odwala?! [ten Fokus oszalał] a ja się nim jaram [to palant] Zapomnę o Tobie w najdrobniejszych detalach choćbym ogromnie się starał, a się nie staram co to o mnie świadczy wiem, i nie pochwalam chwilę pogadam, spadam, ile można gadać? ziomala siądź se koło mnie, będziesz wszystko widziała tyle tych wspomnień można zapomnieć, zapamiętałaś? ktoś tam podbija do mnie, jakiś jebnięty ten typ wpadł w odmęty mięty, komplementy prawi mi nieugięty strawić? zabawić? czy argumenty zabić nienawiść? iść? rozpoznaj flow, który jest tu dziś i nie tylko dziś, ciągle ten hałas Nie sposób zapamiętać tylu osób na raz lala bierz ten aparat i spierdalaj nara cała sala oburzona, co ten Fokus odwala?! [ten Fokus oszalał] ja się nim nie jaram [to palant][ŚLIWKA, FO & RAH] x2Kolejnych wspomnień kolejny raz felerny los mi nie wymaże mi nie wymaże [RAH] Szczerze wierzę w przymierze pomiędzy mną a nią mną, a mą amnezją szczerze wierzę w przymierze zawarte w miłej atmosferze poparte finezją szerzej - powie do mnie partnerze stanę się mych myśli pasterzem wybierzemy wspólnie co potrzebne ogólnie a chujnie ułożymy w trumnie zapyta co u mnie? na co ja dumnie odpowiem mam posortowane dane w głowie powiew nowej alternatywy na wszyby, na niby proregatywy [dotkliwy amnezji urok] będę górą, wezmę pod pióro [poczciwy poezji kurort]włączysz - skończysz z gęsią skórą po poprawce zadrę z naturą w zajawce, wyczekując na wybawcę ja chcę full access do magazynu mego centralnego biura rymów to dla sztuki te białe kruki dopóty, dopóki z ich nauki będą czerpać wnuki [ŚLIWKA] Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy wiem, co mym celem krystalicznym mym wytycznym mym Mount Everestem kilka zdarzeń powiedziało mi po co tu jestem być obok, być z Tobą całym sercem kilka zdarzeń powiedziało mi po co tu jestem być obok, być z Tobą całym sercem [ŚLIWKA, FO & RAH] x2Kolejnych wspomnień kolejny raz felerny los mi nie wymaże mi nie wymaże
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Do amnezji

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Do amnezji

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Do amnezji

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie sposob zapamietac tyle osob naraz
 • ile jestes wart fokus
 • stałem się tym czego się obawiałem
 • skała pustych wspomnień się stałem stałem się tym czego się obawiałem
 • indila piosenki slowne

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do amnezji - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do amnezji - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.