Pokahontaz: Przez du

Tekst piosenki

Brak wideo

Pokahontaz

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40

Tekst piosenki

Pokahontaz: Przez du

[MAG] Świat schodzi na psy razem z nim Ty wierzysz mi? policzone są Twoje dni wiesz jak jest [FO]Bez wyciskania łez problemy, no-no-notoryczny stres [MAG] Świat schodzi na psy razem z nim Ty wierzysz mi? policzone są Twoje dni wiesz jak jest [FO] Coraz bliżej kres samozagłada przez duże "S" [RAH] Techniczny postęp coraz większy dostęp do zła a pomiędzy ludźmi odstęp wydłuża się, poszerza jak skórny rozstęp [odgórny podstęp?]nie bądź durny, to proste ostre ludzkie szpony mostem w świat niszczony przyrostem umysłów spatrzonych kosztem tych nowonarodzonych swe plony zbiera następny po diable sprytnie jak w Scrabble [fu] dmucha w żagle nagle spycha Cię z drogi prostopadle przez zawiść, nienawiść, jak między Kainem i Ablem podle depta po godle wszystko to, by zasiąść w twym siodle [RAH & FO] Świat schodzi na psy razem z nim Ty czy ty wierzysz mi? policzone są Twoje dni [ŚLIWKA] x2oo niebezpieczeństwo oo na Ziemię spadło przekleństwo oo zesłane na społeczeństwo oo ono zwie się szaleństwo [FO] Prawie krwawię Boże, w tej sprawie nie pomoże mi nic nawet bit ze słuchawek, postawię litr - będziemy pić ja i mój diabeł, aż się udławię bo nasz anioł miał wypadek morze zwątpienia, może coś zmieniam może wyciągnąć z cienia pierwiastek samozniszczenia ktoś parska [pfff] i nie ma na to lekarstwa taka forma malarska - czerwona farba na nadgarstkach niebo i ziemia drżą krążą wciąż oskarżenia dażąc do samounicestwienia zamarzam to farsa nie wie o tym nikt, nawet sąsiedzi co we mnie siedzi tylko tych ludzi garstka [ŚLIWKA] x2oo niebezpieczeństwo oo na Ziemię spadło przekleństwo oo zesłane na społeczeństwo oo ono zwie się szaleństwo [MAG] Świat schodzi na psy razem z nim Ty wierzysz mi? policzone są Twoje dni wiesz jak jest [RAH]Bez wyciskania łez problemy, no-no-notoryczny stres [MAG] Świat schodzi na psy razem z nim Ty wierzysz mi? policzone są Twoje dni wiesz jak jest [RAH] Coraz bliżej kres samozagłada przez duże "S"
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Przez du

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Przez du

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Przez du

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • razem z nim ty wierzysz mi policzone są twoje dni
 • pokahontazswiat scjodzi na psy
 • pokahontaz na ziemie spało szaleństwo
 • co to za piosenka bo nasz anioł miał wypadek
 • Nie wie tego nikt co we mnie siedzi nawet sąsiedzi tylko tych ludzi garstka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przez du - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przez du - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.