Pokahontaz: Powtarzam si

Tekst piosenki

Brak wideo

Pokahontaz

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 40

Tekst piosenki

Pokahontaz: Powtarzam si

Jak samuraj Jack Od setek lat przemierzam świat Na sprzęcie high tech Nie straszny mi grad nie straszny mi śnieg Nie straszny mi fakt że wydawca to zjeb Wszechświat jako sztuka improwizacji Koncentracji kulka w kulce matrix Jak w tym poruszać się bez Morfeusza ? Na rozum brać czym jest dusza ma Nie wiem Podziemie 97 na uszach Ej tego nie było w scenariuszach Po każdym przecinku wstaje i oddaje ciosem Trzeba mieć odwage żeby chcieć zarabiać głosem Ja to zniosę bo definitywnie jestem smokiem Chce zobaczyć więcej niż mogę zobaczyć z okien Pożyjemy zapalimy zobaczymy jak tam Każdy znak mi o tym mówi Ja każdy znak znam Ej wiesz jak ? nie wiesz jak Nie pamiętasz już o smokach i rycerzach Ja zapomnieć nie zamierzam I uważam że historia lubi się powtarzać Powtarzam się wiesz jak bo przecież mogłeś nie uważać [x2] Wierzysz faktom i gazetom Czy kompaktom i kasetom ? Ej nie zadowalaj się tandetą Wiesz gdy chcesz ja wtedy pragnę Dają to bierz Będąc nagle w imadle Strzelam słowami jak morderca Pomiędzy myślami przedzieram się do serca Strzelam i stwierdzam że to cie uśmierca Rymy to ma twierdza Sprawdź jak się to wwierca Nie wożę się nie moje kluczyki od merca Ja wznosze się co kontrola lotów potwierdza Panoszę się na majku znakomajkowity F O K U S M O K Osiąga szczyty Ej wiesz jak ? nie wiesz jak Nie pamiętasz już o smokach i rycerzach Ja zapomnieć nie zamierzam I uważam że historia lubi się powtarzać Powtarzam się wiesz jak bo przecież mogłeś nie uważać [x2] to w obie strony się napędza, to dla ludzi z którymi od serca gemzam, nie oszczędzam się na track krew młodzieńca te, what da fuck that jak rolls-royce no i staje zwyczajnie, jakbyś nie miał fajek, jeszcze ci odpalę, mam patent i talent każdy eMCe zna mnie, rozwalę te lokale wokalem totalnie, momentalnie i bez przeszkód synku w deszczu tynku, topie pionków i leszczów, wierzysz w to to, złoto na czarnym rynku i album wycinków nie wiedziałeś? wiesz już, bierz koleżków i spieprzaj, szczaiłeś kash włóż ha i pe ha o pe na fest, ajjjjj test majka i walka na freestyle, a w kawałka kalka na cudzych pomysłach, astalavista, jaki dystans? eFOKaUeSeMOKa profesjonalista, na listach za hajs? daj se spokój, poczuj serce z hiphopu w smoku... Ej wiesz jak ? nie wiesz jak Nie pamiętasz już o smokach i rycerzach Ja zapomnieć nie zamierzam I uważam że historia lubi się powtarzać Powtarzam się wiesz jak bo przecież mogłeś nie uważać [x2]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Pokahontaz: Powtarzam si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pokahontaz: Powtarzam si

Skomentuj tekst

Pokahontaz: Powtarzam si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jak w tym poruszać sie bez morfeusza tego nie było w scenariusAch

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Powtarzam si - Pokahontaz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Powtarzam si - Pokahontaz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pokahontaz.