Robbie Williams: I'm the reserection

Tekst piosenki

Brak wideo

Robbie Williams

Teksty: 323 Tłumaczenia: 37 Wideo: 145

Tekst piosenki

Robbie Williams: I'm the reserection

(Hello, hello, hello) Yoko's cutting keys in Soho I've been there and I should know oh face it I'll stick up for Aunty Sally Worzel's just a dirty scally fragrant Mia Farrow's patching marrows down at the place where all the face fit Robin Cousins doing dozens on a little pudding so he rakes it I'm the reserection I may steal your soul I am fairly evil I live for rock and roll Shirley Bassey's playing Lassie up a pole in Tallahassee hates it Norris McWhirter's doing furters in a little place how's he fake it It's another appetiser I can go and buy a Tizer laced fit I don't know where I've been but I know where I've been is near a lake I am an erection I may steal your soul I am fairly evil I live for rock and roll (Sock it to me daddy) I am an erection I may steal your soul I am fairly evil Only for rock and roll (Dance dance) (yeah yeah) (Hello, hello)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robbie Williams: I'm the reserection

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robbie Williams: I'm the reserection

Skomentuj tekst

Robbie Williams: I'm the reserection

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm the reserection - Robbie Williams, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm the reserection - Robbie Williams. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robbie Williams.