Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Widzę jak co dzień twoich kroków cień gdy przechodzisz przez podwórzezza firanek rzęs nie dostrzegasz mnie nawet kiedy tkwię przy murzezanim zamkniesz drzwi zanim znikniesz mi w korytarza czarnej dziurzezłowię jeszcze raz twoich oczu blask by pamiętać jak najdłużejŻe jestem powietrzem a pereł przed wieprze nie rzucisz na pewno nieŻe jestem bez sensu jak blat od kredensu nie spojrzysz na ciało meWidzę jak co dnia zawsze inny pan wchodzi z tobą do mieszkaniapatrząc z okna w dół widzę ino stół resztę gałąź mi zasłaniapierwszy lepszy gość co ma szmalu dość i samochód luksusowywchodząc w progi twe przypomina ze taki jestem niewyjściowyWidzę jak co dzień twój cudowny cień gdy przechodzisz koło bramyzza firanek rzęs nie dostrzegasz mnie może boisz się swej mamykonwenanse precz to nie moja rzecz lecz jak mam osiągnąć Edenjeśli ona ma lat dwadzieścia dwa a ja jutro skończę siedem
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Czerwone 7 - x Palion FRIENDZ
    „To czerwone siedem, siedem, siedem Cały dzień, całą noc robię to Dwa cztery na siedem, siedem, siedem Robię swoje, robie sos dlatego Jestem jak CR siedem, siedem, siedem Noga na gaz, nie mów sto”
  • DWA RAZY TYLE Chivas
    „Czuję jak, czuję jak, czuję jak... Chyba coś znaczy ta dwójka obok siódemki Do tego jedyne światło w które zmierzam to niebieskie Jebane nie daje zasnąć, kiedy głowa mówi zdechnij mi Kiedy ja prób”
  • Kto, jak nie ty? Wojtek Szumański
    „Czy możesz mi zrobić małą przysługę, By jednak zawsze tu być? Życie za nami Zbyt krótkie, zbyt długie, A czeka nas tyle co nic. Nadal biorę to wszystko na niby, Że zaraz wrócimy na start. I m”
  • Kochać inaczej (rework) - x Zespół Pieśni i Tańca Śląsk Vito Bambino
    „A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Porwie Cię wtedy wysoko tak A kiedy przyjdzie na Ciebie czas Pomóż a dobrem zmienimy świat zmienimy świat Bo nikt nie widzi boli wszyscy topimy w domysłach swy”
  • Papasito QINGA
    „Hey Papito, Papasito Zobaczyłam Cię i uwierzyłam w miłość Może Bóg nam szanse da i zatańczysz ze mną tak Jakby jutro skończył się ten świat Jedna chwila wszystko zmienia Się zaczyna od spoj”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • jestem bez sensu jak blat od kredensu
  • jestem powietrzem tekst
  • robert kasprzycki jestem szczęśliw
  • ale jestem powietrzem
  • jestem powietrzem nie wiem co lepsze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem powietrzem - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem powietrzem - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.