Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Widzę jak co dzień twoich kroków cień gdy przechodzisz przez podwórzezza firanek rzęs nie dostrzegasz mnie nawet kiedy tkwię przy murzezanim zamkniesz drzwi zanim znikniesz mi w korytarza czarnej dziurzezłowię jeszcze raz twoich oczu blask by pamiętać jak najdłużejŻe jestem powietrzem a pereł przed wieprze nie rzucisz na pewno nieŻe jestem bez sensu jak blat od kredensu nie spojrzysz na ciało meWidzę jak co dnia zawsze inny pan wchodzi z tobą do mieszkaniapatrząc z okna w dół widzę ino stół resztę gałąź mi zasłaniapierwszy lepszy gość co ma szmalu dość i samochód luksusowywchodząc w progi twe przypomina ze taki jestem niewyjściowyWidzę jak co dzień twój cudowny cień gdy przechodzisz koło bramyzza firanek rzęs nie dostrzegasz mnie może boisz się swej mamykonwenanse precz to nie moja rzecz lecz jak mam osiągnąć Edenjeśli ona ma lat dwadzieścia dwa a ja jutro skończę siedem
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Jestem powietrzem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jestem bez sensu jak blat od kredensu
 • jestem powietrzem tekst
 • robert kasprzycki jestem szczęśliw
 • ale jestem powietrzem
 • jestem powietrzem nie wiem co lepsze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem powietrzem - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem powietrzem - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.