Robert Kasprzycki: Kol

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Kol

I znowu nie mam piosenki na Święta,a przecież wszyscy piszą o nich łatwo,jest w tych piosenkach Mikołaj wraz z dziatwą,stół i choinka a w wannie karpięta.A ja nie umiem pisać o tych Świętach,a mnie od razu znosi na manowce.U innych szopka, gwiazdka, krówki, owce,opłatek, w oknie buzia uśmiechnięta.Kolęda, kolęda, luli, luli lamoże nam Rok Nowy trochę szczęścia daPrzecież tak łatwo pisać o tych Świętach;o tym talerzu dla pielgrzyma w drodze,ździebełko słomy błyszczy na podłodze,proszę jak łatwo napisać o Świętach.A ja nie umiem pisać o tych Świętach,że wszyscy razem i przy jednym stolenad stołem Anioł, a w wiejskiej stodolejuż ludzkim głosem gadają zwierzęta.Kolęda, kolęda, luli, luli lamoże nam rok nowy trochę szczęścia daBo moje Święta od lat nie są święte,wiem takich domów wiele na tym świecie,wciąż kogoś braknie chciałoby się lecieć,ździebełkiem słomy wiązać dom pęknięty.Chcę pisać szczerze więc nie piszę wcale,lecz dla tych wszystkich, którym w oczy wiejekreślę życzenia by mieli nadziejęgdy łza jak gwiazda spadnie im na talerz.Kolęda, kolęda, luli, luli lamoże nam rok nowy trochę szczęścia da
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Kol

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Kol

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Kol

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasprzycki kolęda tekst autor

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kol - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kol - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.