Robert Kasprzycki: Kay i Gerda (Ch

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Kasprzycki

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Robert Kasprzycki: Kay i Gerda (Ch

Zapomniałem o tobie już dawnozapomniałem o tobie już wczorajto co było przedwczoraj rozpadło sięnie pamiętam ni jednego wieczoruSzatan rozbił swe zimne zwierciadłoi szkła pyłek wpadł w oko i sercezapomniałem o tobie już dawnozapomniałem o tobie nic więcejZapomniałem o tobie na zawszezawsze znaczy dziś wczoraj i jutroprzecież wiesz że cię nigdy nie znałemwybacz mi ale nie jest mi smutnoUśmiech zastygł na twarzy zbielałejumarł dzień nie doczekał wieczorunie wiem już czemu cię zapomniałemmoże to przez ten grymas w mym okuCiągle zimatylko zimawieczna zimachłód
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Kasprzycki: Kay i Gerda (Ch

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Kasprzycki: Kay i Gerda (Ch

Skomentuj tekst

Robert Kasprzycki: Kay i Gerda (Ch

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kay i Gerda (Ch - Robert Kasprzycki, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kay i Gerda (Ch - Robert Kasprzycki. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Kasprzycki.