Ryszard Rynkowski - Inny nie b tekst piosenki - Teksciory.pl

Ryszard Rynkowski: Inny nie b

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Inny nie b

Na Pani tle ja jestem niczym. Wiem, że stoję jak słoń Zamiast tulić dłoń. ...To strach o porcelanę. Ja na tle Pani smak dobry ranię, Jak ten ocet wśród róż, Jak ten jesion wśród brzóz, Tak ja, przy Pani, tu. Inny nie będę, Ładny nie będę, Tylko taki jak jestem, Jasnoniebieski. Inny nie będę, Lepszy nie będę, Może gorszy? Ja na tle Pani smak dobry ranię, Niczym kleks pośród nut, Budzik w czasie snu, Jak pieprz w kąciku ust. Bo ja, przy Pani, przepraszam za...nic. Lecz na wróble czy strach Szpeci piękny sad? O nie, nie myślisz tak. Inny nie będę Ładny nie będę, Tylko taki jak jestem, Jasnoniebieski. Inny nie będę, Ładny nie będę, Zawsze wolny, niesforny, Czasem przystojny. Inny nie będę, Ładny nie będę, Chyba z Tobą. Zdecyduj Pani, czy taki kamień, W twych ramion ramie Zyskać może blask?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Inny nie b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Inny nie b

 

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Inny nie b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Zatańcz ze mną KUBAŃCZYK
  „zanim do końca zwariuje świat Zatańcz ze mną ostatni raz pod gołym niebem przy blasku gwiazd Zatańcz ze mną zanim nas stad zabierze czas Zatańcz ze mną to jest proste tak bez ciebie mój świa”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Podróż w krainę baśni Cleo, Tomson & Baron, Dawid Kwiatkowski
  „W pochmurny dzień Gdy szary cień Przesłoni barwy świata nam Odezwij się Przywołaj mnie Tak bardzo nie chcę zostać sam W błogosławioną noc Gdy ciemna moc Odbiera każdą radość nam Odezwij się”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Inny nie b - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Inny nie b - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.