Ryszard Rynkowski - Kontakt tekst piosenki - Teksciory.pl

Ryszard Rynkowski: Kontakt

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Kontakt

Zimne światło gwiazdostrzega mnie nie raz- nie pakuj się w ten kram, lecz ja gwiazdom na złośćwiem na pewno, że ktośjest tam... Ktoś daleki tak przesyła mi swój znak,nawiązać kontakt chceniedostępny jak ja, i samotny jak ja kto wie? Mój i jego świat o milion świetlnych lat a może tuż o krok? Kosmos dziel i nas czycienka ściana M-3 i mrok... Ale wiem, że onnawiązać kontakt chce i pragnie bym to czuł że on dzielić chce z kimśtajemnicę swą pół na pół H-e-e-ej nie lekceważ nigdysygnałów, co ku sercu mkną z ulicy twej czy z galaktyk zimnychktoś woła tak Ktoś daleki takprzesyła wam swój znak,nawiązać kontakt chceniedostępny jak wy, i samotny jak wy kto wie? Obserwujcie więcrejestratory serc bo sygnał bije w nie,może z najdalszychgwiazd , może z najbliższych miastkto wie?
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Kontakt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Kontakt

 

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Kontakt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • 0 II (słowa na wiatr) Kartky
  „Najgorszy jest moment Kiedy przestajesz być liderem w swojej własnej drużynie Nie ma nikogo, kto by chciał zając moje miejsce A ty nie jesteś pewien Czy masz tyle talentu Rozsądku, wytrwałości i ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Game Change Brodka
  „Look who is in charge In the new ounturage Hoping on the back Never be, Never be, Never be Never the same again Never be, Never be, Never be Never the same again Playing your part Right ”
 • Beautiful Mistakes (ft. Megan Thee Stallion) Maroon 5
  „I will learn to comeback I am in love with the facts And now we lie awake Makinh beautiful mistakes Nanana, in my head Nanana, in my bed -- Zespół Maroon 5 połączył siły z raperką Megan The”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kontakt - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kontakt - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.