Ryszard Rynkowski - Intymnie tekst piosenki - Teksciory.pl

Ryszard Rynkowski: Intymnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Intymnie

Lubię naszą samotność we dwoje,Niepokoje schowamy w pokoje,zanurzymy się w fotele,Tak niewiele potrzeba, tak niewiele.Lubię naszą samotność we dwoje,Naszych uczuć leniwe postoje,Ty pościelisz sobie łóżko,Czas pocieknie wąska stróżką,Ja się wsunę w ciszęJak w ciepłe bamboszePrzepraszam ProszęIntymnie IntymnieJa Tobie I Ty mnieIntymnie IntymnieJa sam I Ty przy mnieWreszcie czas na malarstwo włoskie,Na te nudę, że ... rany boskie !Zacytujesz w myślach Bursę,Ja po uszy sobie usnę.I poczujesz przez skórę, najprościej,Że powietrze się składa z czułości,Wyciszymy serca łoskotI zajmiemy się wspólnie ... beztroską.Ty się wsuniesz w ciszęJak w ciepłe bambosze.PrzepraszamProszę
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Intymnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Intymnie

 

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Intymnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ryszard rynkowski intymnie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Intymnie - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Intymnie - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.