Ryszard Rynkowski: Gdy m

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Kiedy prawda milczy jak grób? Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Gdy się pienią, pienią bez tchu? Pamięć traci się na znak, ... "siała baba mak", Facet, co przysięgać dzisiaj chce, Jutro sprzeda Cię! Jak to dzieje się ? Tylko pieniądz wie! Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Czy sumienie gryzie do krwi ? Jak to jest, gdy mówią pieniądze, U nas skórę zmieniać nie wstyd! Pamięć traci się na znak". Jaką moc ma banknotów stos, Że ten facet, co go dobrze znaszNagle traci twarz? Jaką moc ma błyszczący grosz,Że odbiera głos? Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Kiedy oczy kłamią jak z nut? Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Czemu nikt nie otwiera ust?Pamięć traci się na znak", Jaką moc ma banknotów stos",Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Kiedy prawda milczy jak grób?Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Gdy się pienią, pienią bez tchu?Pamięć traci się na znak
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • powiedz mi dlaczego piosenka rynkowski

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy m - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy m - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.