Ryszard Rynkowski: Gdy m

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Kiedy prawda milczy jak grób? Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Gdy się pienią, pienią bez tchu? Pamięć traci się na znak, ... "siała baba mak", Facet, co przysięgać dzisiaj chce, Jutro sprzeda Cię! Jak to dzieje się ? Tylko pieniądz wie! Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Czy sumienie gryzie do krwi ? Jak to jest, gdy mówią pieniądze, U nas skórę zmieniać nie wstyd! Pamięć traci się na znak". Jaką moc ma banknotów stos, Że ten facet, co go dobrze znaszNagle traci twarz? Jaką moc ma błyszczący grosz,Że odbiera głos? Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Kiedy oczy kłamią jak z nut? Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Czemu nikt nie otwiera ust?Pamięć traci się na znak", Jaką moc ma banknotów stos",Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Kiedy prawda milczy jak grób?Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Gdy się pienią, pienią bez tchu?Pamięć traci się na znak
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • powiedz mi dlaczego piosenka rynkowski

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy m - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy m - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.