Ryszard Rynkowski - Gdy m tekst piosenki - Teksciory.pl

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Tekst piosenki

Brak wideo

Ryszard Rynkowski

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Kiedy prawda milczy jak grób? Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Gdy się pienią, pienią bez tchu? Pamięć traci się na znak, ... "siała baba mak", Facet, co przysięgać dzisiaj chce, Jutro sprzeda Cię! Jak to dzieje się ? Tylko pieniądz wie! Jak to jest, gdy mówią pieniądze, Czy sumienie gryzie do krwi ? Jak to jest, gdy mówią pieniądze, U nas skórę zmieniać nie wstyd! Pamięć traci się na znak". Jaką moc ma banknotów stos, Że ten facet, co go dobrze znaszNagle traci twarz? Jaką moc ma błyszczący grosz,Że odbiera głos? Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Kiedy oczy kłamią jak z nut? Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Czemu nikt nie otwiera ust?Pamięć traci się na znak", Jaką moc ma banknotów stos",Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Kiedy prawda milczy jak grób?Jak to jest, gdy mówią pieniądze,Gdy się pienią, pienią bez tchu?Pamięć traci się na znak
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ryszard Rynkowski: Gdy m

 

Skomentuj tekst

Ryszard Rynkowski: Gdy m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarny Bez DZIARMA
  „Byłam w piekle Nigdy tam nie wrócę Ciepło ze mnie ucieka wraz z czarnym tuszem Pije Wodę kiedy czuje suszę Dymem się krztuszę Kiedy widzę twoją duszę Nic ci nie powiem, bo nie musze nie chce”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek ARO Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • powiedz mi dlaczego piosenka rynkowski

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy m - Ryszard Rynkowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy m - Ryszard Rynkowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ryszard Rynkowski.