Seweryn Krajewski: Nasz codzienny psalm

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Nasz codzienny psalm

Nie narzekaj na świat, to nie pomoże mu i tak. Na spacer zabierz psa, uśmiechnij się, jak ja, do chwili, która mija już Nie przeklinaj na los, a jeżeli musisz ściszaj głos. Tam, w górze dobry Bóg już zrobił to co mógł i ma pretensji wiecznych dość. Jasne okno dnia się otwiera znów, wyjdźmy z mrocznych brnie dośnionych snów. Życie toczy się, skrzypi ziemska oś, trawa rośnie, bo nigdy nie ma dość. Każdy oddech mój, serca skurcz i rytm, to codzienny psalm, nie milczący hymn. Jasne okno dnia, znów otwiera się, Jasne okno dnia Więc nie żałuj aż tak, straconych szans, zgubionych latI kiedy słońce świeci, to wyjdź że mu naprzeciw i złotą rybkę szczęścia łap!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Nasz codzienny psalm

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Nasz codzienny psalm

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Nasz codzienny psalm

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nasz codzienny psalm
 • piosenki krajewski słońce
 • nasz codzienny psalm seweryn krajewski

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nasz codzienny psalm - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nasz codzienny psalm - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.