Seweryn Krajewski: Nie jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Nie jest

Namiętne bójki z chłopakami, piekący w sercu ból przegranej podbite a oko, wstydu łza, dramaty mych szczenięcych lat. Zawsze w pobliżu była mama wszechmocna, mądra, ukochana. To ona nauczyła mnie, że nigdy nie jest aż tak źle. Nie jest źle, nie jest źle jeszcze nie, jeszcze nie dziś, nie o tej porzNie jest źle, nie jest źle nie aż tak, żeby już być nie mogło gorzej. Wiosenne wody i pierwsza miłość, wagary, owocowe wino i nagle na pogodnym tle matura jak ponury cień. A potem jesień w strugach deszczu i twoje studia w obcym mieście koszary, listów coraz mniej i na pociechę refren ten. Nie jest źle Nadeszła dziwna życia pora, nim spojrzę w jutro już jest wczoraj. Oglądam zwariowany film, nie umiem się odnaleźć w nim. Co będzie jutro - jeszcze nie wiem, pomysłów brakło mi na siebie. Lecz z całych sił uwierzyć chcę, że nie jest ze mną aż tak źle. Nie jest źle
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Nie jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Nie jest

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Nie jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie jest - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie jest - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.