Seweryn Krajewski - Nie, nie tekst piosenki - Teksciory.pl

Seweryn Krajewski: Nie, nie

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Nie, nie

Nie, nie łatwo miłość wygnać z ciemnej duszy, choćby była jedną lampą, jedną świeczką. Lecz jeżeli, lecz jeżeli człowiek musi, to salwuje się szklaneczką i ucieczką. Lecz jeżeli, lecz jeżeli człowiek musi, to salwuje się szklaneczką i ucieczką. Nic za darmo, nic za grosze, oczywista, za to płaci się siwizną młodych serc. Ale rano znowu rusza się do twista bis lub się biegnie Majakowskim, być na wiec. Potem była niby w kinie, upływ czasu, jakieś dzieci, jakaś żona, czasem dwie. to nie bardzo w gruncie rzeczy chcieć się chce. Nie, nie łatwo miłość przyjąć duszy czarnej, choćby była jedną świeczką, jedną lampą. I choć bywa, że człowieka się przygarnie, bis to wciąż karze się i karze go za tamtą.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Nie, nie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Nie, nie

 

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Nie, nie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę -- Premiera piosenki zatytułowanej Natalia Zastępa 'Wiesz Jak ”
 • Julia W Mieście Julia Pośnik
  „wchodzę do szkoły dobrze ubrana SGH, Dolce Gabbana wreszcie Julia W Mieście wróciła odmieniona zrobiła glow up L.A., baby baby jet-em, wróciłam jet-em zbudowałam mur i parę ścian odpornych na”
 • 3 słowa Edzio
  „na imprezie w sklepie w szkole ciągle ta sama rozmowa tylko Edzio weź coś nawiń zamienili na 3 słowa Próbowałem żyć normalnie chata, studia i robota a jakiś wewnętrzny głos kazał mi założyć t”
 • Polskie Ciężkie Trapisko (feat. Żabson, olszakumpel) ZetHa
  „To polskie ciężkie trapisko Taki trap to już widowisko Parę razy upadłem nisko Parę razy byłem już blisko Dziś mam inne plany na przyszłość Dziś mam inne plany na wszystko Dla chłopaków co maja ”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ksaweryn krajewski piosenka o eli

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie, nie - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie, nie - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.