Seweryn Krajewski: Piosenka o mojej Warszawie

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 147 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Piosenka o mojej Warszawie

Warszawo, kochana Warszawo! Tyś treścią mych marzeń i snów, adosnych przechodniów Twych lawą, ulicznym rozgwarem i wrzawą. Ty wołasz mnie, wołasz stęskniona upojnych piosenek i słów. ak bardzo dziś pragnę zobaczyć Cię znówO, moja Warszawo wyśniona. ak pragnąłbym krokiem beztroskim przemierzyć przestrzeni twej szmat. Bez celu się przejść Marszałkowską, na Wisłę napatrzeć się z mostu. Dziewiątką pojechać w Aleje, Krakowskim się wpleść w Nowy Świat. ujrzeć jak dawniej, za młodych mych lat, ak do mnie, Warszawo, się śmiejesz. a wiem, żeś Ty dzisiaj nie taka, e krwawe przeżywasz dziś dni, e rozpacz, że ból Cię przygniata, e muszę nad Tobą zapłakać. Lecz taką jak żyjesz w pamięci przywrócę ofiarą mej krwi. wierz mi, Warszawo, prócz piosnki i łzy am gotów ci życie poświęcić.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Piosenka o mojej Warszawie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Piosenka o mojej Warszawie

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Piosenka o mojej Warszawie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • warszawo ty moja warszawo tekst
 • krajewski piosenka o mojej warszawie
 • sweryn krajewski o warszawie
 • piosenka o mojej warszawie słowa
 • Warszawo ty moja Warszawo krajewski

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka o mojej Warszawie - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka o mojej Warszawie - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.