Seweryn Krajewski: Pod niebami

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pod niebami

Wczoraj mówiłaś, że braknie Ci wiary od kogoś takiego jak ja, a może zabrakło Ci sił na zamiary, to proste jak dwa i dwa. Wczoraj mówiłaś, że oczy tak bolą, gdy ciemność zapada za dnia, a dziś, kiedy rosną w cenie marzenia, pytasz mnie, co to da? Pod niebami, pod słońcami, co czerwone są jak krew, żyją ludzie, rosną ludzie, którzy jutro zaczną siew. Pod dachami, pod strzechami, które drzemią w cieniu drzew, rosną słowa, wschodzą słowa, co silniejsze są niż gniew. Wczoraj mówiłaś, że nie ma nadziei, że zima tak trwa i trwa, że nie wiesz, kiedy się serca otworzą i z nieba potoczy się łza. Ta ziemia nam rodzi i popiół i diament, sięga od spodu do dna. Od ciebie zależy czy wiwat, czy amen, dopóki to życie trwa. Pod niebami
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pod niebami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pod niebami

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pod niebami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej, Stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka stara lilia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pod niebami - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pod niebami - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.