Shazza: Tak bardzo zakochani

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Tak bardzo zakochani

Dotykam cienia, Dotykam Ciebie pośród gwiazd. Nic się nie zmienia, Nie zmienia nic od tylu lat. Jesteś tu, dzień po dniu, Ja to wiem. Tak bardzo zakochani, Tak bardzo zwariowani, Dotykamy nieba. Tak bardzo zakochani, Tak bardzo zwariowani, Więcej nic nie trzeba. (x2) Gdy Ciebie nie ma, Nie ma nadzieji. Tak mi brak, Twego istnienia. Kochania aż po świtu czas. Jesteś tu dzień po dniu, Ja to wiem. Tak bardzo zakochani, Tak bardzo zwariowani, Dotykamy nieba. Tak bardzo zakochani, Tak bardzo zwariowani, Więcej nic nie trzeba. (x2) Tak bardzo zakochani, Tak bardzo zwariowani, Dotykamy nieba. Tak bardzo zakochani, Tak bardzo zwariowani, Więcej nic nie trzeba. (x3)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Tak bardzo zakochani

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Tak bardzo zakochani

Skomentuj tekst

Shazza: Tak bardzo zakochani

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki shazza tak bardzo zakochani
 • shazza tak bardzo zakochani
 • teledysk tak bardzo zakochani
 • shazza testy piosenek
 • tak bardzo zakochani tak bardzo zwariowani dotykamy nieba

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak bardzo zakochani - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak bardzo zakochani - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.