Sok: Ty przecie

Tekst piosenki

Brak wideo

Sok

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sok: Ty przecie

Nie ma co tłumaczyć, ty przecież wiesz co jesti to wystarczy ja też wiem co znaczy każdy gest, jak jest pięknie to się chce biec, z radości skakać, jak coś pęknie to gdzieś ten cały nastrój opada, po co gadać bez sensu,po co się wypowiadać.. w sprawach bliskich sercu, to nastrój przemawia.., nie ma stresu wiadomo że bez słów się ze mną zgodzisz.. wystarczy się tylko spojrzeć, żeby wiedzieć o co chodzi. Dochodzi do tego, że tak jak nikt się rozumiemy, wiemy co chcemy powiedzieć, zanim to wypowiemyniemy film, przez kilka chwil które przeżyłem, myślę, ze znam Cie na tyle, by cenić każdą chwilę.. to nie byle jaka przyjaźń, fakt , to po prostu widać ..można to odczytać, gorzej w słowach to opisać, więc po co się wysilać lepiej jakoś przejść to jedno się dziś liczy i ..
Ty Przeciez Wiesz Co
Ty Przeciez Wiesz Co
Ty Przeciez Wiesz Co
Tysiące zdań ma się zawrzeć w kilku słowach, tylko po co mam w ogól energię marnować..W Twoich oczach widzę to zrozumienie. Inni mają tylko puste spojrzenie mógł bym mówić tysiące słów niepotrzebnych, budzić złe wspomnienia albo być rzewnym, studzić żar chociaż jestem pewny, budzić sam siebie jak daleki krewny, . nawet słowa wyważone i roztropne, nie są w stanie przekazać tego dobrze .
Wszystkie zdania, mogą tylko zatrzeć sedno, liczy się jedno..że, Ty wiesz co!!Siadamy w ciszy, gaszę światło,takie zrozumienie nie przychodzi innym łatwo, nie chce błądzić słów, bo to horror, i po co mówię Ci to wszystko skoro..
Ty Przeciez Wiesz Co
Ty Przeciez Wiesz Co
Ty Przeciez Wiesz ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sok: Ty przecie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sok: Ty przecie

Skomentuj tekst

Sok: Ty przecie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ty przecie - Sok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ty przecie - Sok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sok.