Stare Dobre Małżeństwo: Szarak w beretce

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Szarak w beretce

Idzie szarak w beretcena pierwszą zmianęw termosie ciągną się chińskie cieniea w teczce jest drugie śniadanieWlecze nogę za nogąpo szarym płótnie przedświtukupuje ranną gazetęaż nabrzmiałą od dobrobytuPotem smutny tramwajporywa go naglejuż nie jest na szarym końcujuż gubi się w tłumieA tam gdzieś u góry makatkistary niedźwiedź mocno śpimy go nie zbudzimybo się go boimyIdzie szarak w waciakuna nocną zmianęw termosie ciągną się chińskie treścia w teczce jest kęs podgardlanejWlecze nogę za nogąpo szarym płótnie wieczoruw radiu sekretarz coś mówiże społecznie trzeba mu pomócPotem nocny tramwajusypia go naglejuż nie jest na szarym końcujuż łapie wiatr w żagleA tam gdzieś u góry makatkistary niedźwiedź mocno śpimy go nie zbudzimybo się go boimy...Jak się zbudzi będzie rządziła rządzić to jest wielki trud...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Szarak w beretce

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Szarak w beretce

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Szarak w beretce

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Szarak w beretce - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Szarak w beretce - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.