Sylwia Grzeszczak: Bóstwo

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Grzeszczak

Teksty: 50 Tłumaczenia: 7 Wideo: 37

Tekst piosenki

Sylwia Grzeszczak: Bóstwo

Im wyżej uniesiesz mnie, tym mocniej upadnęim dalej tym niebezpieczniej ciebie pragnę.I głośno mówię tobie, że chce żyć samotnielecz nie widzę już drogi powrotnejKiedy jesteś jest ciebie mnóstwogdy odchodzisz jest zimno, pustokiedy wracasz kochać trudnowierzę w ciebie jak w bóstwo.... to samobójstwo2. I schowam się tam gdzie noc za dnia się chowagdy znów powiemy sobie trudne słowa.I to co dzisiaj łączy nas zamienię w przyjaźńlecz to miłość która nigdy nie przemijaKiedy jesteś jest ciebie mnóstwogdy odchodzisz jest zimno, pustokiedy wracasz kochać trudnowierzę w ciebie jak w bóstwo.... to samobójstwotak trudno ciebie kochać,za późno by się wycofać......za późno
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Grzeszczak: Bóstwo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
50 %
50 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Grzeszczak: Bóstwo

Skomentuj tekst

Sylwia Grzeszczak: Bóstwo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka bóstwo
 • sylwia grzeszczak bóstwo
 • kiedy patrze na nia widze bostwo - tekst
 • sylwia grzeszczak kocha sievtylko ra
 • Sylwia Grzeszczak bóstwo tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bóstwo - Sylwia Grzeszczak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bóstwo - Sylwia Grzeszczak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Grzeszczak.