Sylwia Grzeszczak: Chodź ze mną

Tekst piosenki

Brak wideo

Sylwia Grzeszczak

Teksty: 50 Tłumaczenia: 7 Wideo: 37

Tekst piosenki

Sylwia Grzeszczak: Chodź ze mną

Jeśli wierzysz w swoje słowaChodź ze mnąTo była chwila wylał się jakiś pomysłA ta cząstka umie wiązać trzy rożne atomyTak wyszło to my to tylko myKto tylko błyszczy kto czystyJa ? czy ty?Wizerunki nie widzę problemówWidzę kumpli obokWiem jak żyć tak samo być sobąOd rana rzucić to na kolanaI odrzucić na chamaRzucę się na to ale nie na chamaSpokojnie luz dobry pulsTo trafi w każdy gustMam misje jak tom cruseNie da się tak nie ma tu bóstwTo zastępy wrogów obok braci i sióstrCóry można poryć jak (..) iglaNie ma cudów wybuduj swe igloo samŻyć każdy się uczy tu czy tamIdole? Aureole zdejmij z portretu namHossa tez chce ja dostaćTez chce ja mieć po kosztachSzukam postaw z których można wyjąć cosPrzyjąć to szyjąc futrow którym wejdę w nowe lepsze jutrojeśli wierzysz w swoje słowajeśli wierzysz w swoja silechodź ze mnąjeszcze kilka lat temubez żadnych opcjigorzki smak życiapełen emocjinowy dzień wita mnie czarna kawazaraz na miasto w misje za sprawasprawa paru w tym kraju życzy mi śmierćponoć czuja się mocniponoć czuja się lepsii to do diablaja sunę dalej nadzieja w sercumusi się udaćja nie mogę przestaćdziś mogę więcejenergii więcej jak tracy spencerbity nakręcam zawsze jak Milosznie zatrzymasz mnie nawet siła niejeśli wierzysz w swoje słowa(i tak zrobię to co trzeba)Jeśli wierzysz w swoja sileChodź ze mnązawsze patrzyłem na tych którym się powiodłojak nieśli godnie przed sobą swoje godłogotowi się podnieść gdyby cos zawiodłonie narobili w spodnie gdy napotkali podłośćtak mnie to uwiodło ze poszukałem źródłakażdy ruch celny strzał bez pudla10 na 10 index w gore pnie siePan bóg dal mi windę która mnie wyniesieZ piętra na piętro i wiem ze to nałógAchillesową pieta smaczny jak twarógTo zła dieta zmień to daruj sobie rapPodporządkowany skrętomI raperom którzy będą żyć jak ZuleA mówić czule ze zrobili goreBo byli murem nie do przejścia i w ogólePule mamy w garści jesteśmy starsi iTwardsi warci wysłuchania ze cie karciNaśladowania tylko te błędneMorały są tu zbędne bierz to co cenneZ tych postaw byś dostał to co chceszProsta przed TobaNa końcu jest sosaWiec idź ja zdobądźJeśli wierzysz w swoje słowaJeśli wierzysz w swoja sileChodź ze mnąJeśli wierzysz w swoje słowaJeśli wierzysz w swoja sileChodź ze mną
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sylwia Grzeszczak: Chodź ze mną

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylwia Grzeszczak: Chodź ze mną

Skomentuj tekst

Sylwia Grzeszczak: Chodź ze mną

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • chodź ze mną tekst
 • piosenka chodź ze mną w gore
 • sylwia grzeszczak kumple teks
 • sylwia grzeszczak chodz ze mna text

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chodź ze mną - Sylwia Grzeszczak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chodź ze mną - Sylwia Grzeszczak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylwia Grzeszczak.