T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Tekst piosenki

Brak wideo

T-Raperzy znad Wis

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Pierwszy z władców to był MieszkoMieszko pierwszy wielki książęMieszko kiedy w domu mieszkałWywoływał liczne ciążeNa dębowej kiedyś ławie Wyznał miłość swą DobrawieŻe Dobrawa była CzeszkaLud ją nazwał Czeszka MieszkaKiedy Hodon - ten margrabia Chciał Pomorze mu zagrabiaćPod Cedynią wlazł na szkapę I mu strasznie obił japęChociaż Mieszko nie miał mieszka Orzeł z niego był nie reszkaI do tego kawał Piasta Choć nie Piastów protoplastaKiedy miłość Mieszki trzasła Bo Dobrawa mieczem zgasłaTo zapałał był do Ody I wyprawił zaraz godyOda do młodości żyła W Niemczech, ale je rzuciła -Taki żar w niej Mieszko wzniecił No i mieli troje dzieciCo do dzieci, nie omieszkamWspomnieć jeszcze, że syn Mieszka I Dobrawy, w skrócie Dobry,To był Bolek... znaczy ChrobryTeraz skupcie się psubraty Bo ważniejsze padną daty: dziewięć, sześć, nul - data tronu dziewięć, dziewięć, dwa - czas zgonuŚlub z Dobrawą - dziewięć, sześć, pięćA chrzest Polski - dziewięć, sześć, sześć dziewięć, siedem oraz dwójka - pod Cedynią niezła bójka, dziewięć, osiem, zero - dodam ślub 2 - Oda - panna młodaMieszko! Mieszko! Mój koleżko!Dobra, dobra, dobra, dobra pocałujcie w d... bobra.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Skomentuj tekst

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mieszko mieszko mój koleżko
 • piosenka mieszko mój koleżko
 • mieszko mieszko mój koleżko tekst
 • mieszko 1 traperzy tekst
 • mieszko mieszko nasz koleżko

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mieszko - T-Raperzy znad Wis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mieszko - T-Raperzy znad Wis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - T-Raperzy znad Wis.