T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Tekst piosenki

Brak wideo

T-Raperzy znad Wis

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Pierwszy z władców to był MieszkoMieszko pierwszy wielki książęMieszko kiedy w domu mieszkałWywoływał liczne ciążeNa dębowej kiedyś ławie Wyznał miłość swą DobrawieŻe Dobrawa była CzeszkaLud ją nazwał Czeszka MieszkaKiedy Hodon - ten margrabia Chciał Pomorze mu zagrabiaćPod Cedynią wlazł na szkapę I mu strasznie obił japęChociaż Mieszko nie miał mieszka Orzeł z niego był nie reszkaI do tego kawał Piasta Choć nie Piastów protoplastaKiedy miłość Mieszki trzasła Bo Dobrawa mieczem zgasłaTo zapałał był do Ody I wyprawił zaraz godyOda do młodości żyła W Niemczech, ale je rzuciła -Taki żar w niej Mieszko wzniecił No i mieli troje dzieciCo do dzieci, nie omieszkamWspomnieć jeszcze, że syn Mieszka I Dobrawy, w skrócie Dobry,To był Bolek... znaczy ChrobryTeraz skupcie się psubraty Bo ważniejsze padną daty: dziewięć, sześć, nul - data tronu dziewięć, dziewięć, dwa - czas zgonuŚlub z Dobrawą - dziewięć, sześć, pięćA chrzest Polski - dziewięć, sześć, sześć dziewięć, siedem oraz dwójka - pod Cedynią niezła bójka, dziewięć, osiem, zero - dodam ślub 2 - Oda - panna młodaMieszko! Mieszko! Mój koleżko!Dobra, dobra, dobra, dobra pocałujcie w d... bobra.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Skomentuj tekst

T-Raperzy znad Wis: Mieszko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mieszko mieszko mój koleżko
 • piosenka mieszko mój koleżko
 • mieszko mieszko mój koleżko tekst
 • mieszko 1 traperzy tekst
 • mieszko mieszko nasz koleżko

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mieszko - T-Raperzy znad Wis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mieszko - T-Raperzy znad Wis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - T-Raperzy znad Wis.