Turbo: Ca

Tekst piosenki

Brak wideo

Turbo

Teksty: 90 Tłumaczenia: 1 Wideo: 9

Tekst piosenki

Turbo: Ca

To jeszcze my, Nasze okna i drzwi I nasz jest wciąż ten dom, Tu mamy żyć, Mamy kochać i śnić O tym, że ludzie mądrzy są... Cały czas uczą nas: Też dostaniesz, gdy dasz, Każdy chce jakoś żyć - no wiesz... Pomyśl z kim, pomyśl jak, Komu wcisnąć do łap, Żeby mógł szansę mieć na gest... Cały czas uczą nas: Szanuj wszystko, co masz, Choćbyś miał nawet mniej niż nic! Tylko to liczy się, Kto ma rozum, ten wie, Żeby mieć jakiś zysk z tej gry! Uczą nas, nas, nas, uczą nas Cały czas uczą nas uczą nas Tylko to, tylko to, tylko to, co masz, Liczy się tylko to, co masz! Cały czas uczą nas: Też dostaniesz, gdy dasz, Każdy chce jakoś żyć - no wiesz... Pomyśl z kim, pomyśl jak, Komu wcisnąć do łap, Żeby mógł szansę mieć na gest... Uczą nas, nas, nas, uczą nas Cały czas, cały czas, cały czas Tylko to, to, to, liczy się Liczy się tylko to, co masz! Uczą nas, nas, nas, uczą nas, Cały czas uczą nas, uczą nas! Uczą nas, nas, nas, uczą nas, Liczy się tylko to, co masz!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Turbo: Ca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Turbo: Ca

Skomentuj tekst

Turbo: Ca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mustang (feat. sanah) Vito Bambino
  „Dlaczego nie widzisz? Dlaczego nie widzisz, że Zawsze, kiedy próbuję się zbliżyć Odwaga nagle stawia na mnie krzyżyk Dlaczego nie widzisz, że Dlaczego nie widzisz mnie? Gdybym tak mia”
 • same zmartwienia (ft. quebonafide, prod. favst) Kuban
  „U nas na pierwszych numerach już nie było obciachu Na zmartwienia, gorzkie żale to paliło się brachu Wtedy chciałem się ożenić z tą dziewczyną z plakatu Nic nie smakowało, młoda, jak to wino na dac”
 • Cudowronek SŁAWOMIR
  „Słońce melodie gra na urodziny Dłonią dotykam fal, niebo życzenia składa też Z daleka słyszę głos mojej dziewczyny Czego mam życzyć ci i czego chcesz Posłuchaj Ptaszek chce do gniazdka Kremik ”
 • Fighting Myself Linkin Park
  „Now, sometimes these thoughts in my head speak so loud Every little thing that I think about just built on top of the pain and doubt Even though I wanna just let it out, I Try to act like I don't m”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ca - Turbo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ca - Turbo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Turbo.