Turbo: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Turbo

Teksty: 90 Tłumaczenia: 1 Wideo: 9

Tekst piosenki

Turbo: Cz

Jeślim jest powołany, wybrany spośród tysięcy aby wiara mą zaświadczyć wierność Tobie i zbawienie sobie sprawić. W czymże lepszy jestem od tego, co Allacha wzywa co dzień daj mi czas... Jego nic już nie zbawi, boś mu siebie objawił. Jaką władzę masz nad nami czego chcesz? W co dzień brzask, bluźnił modląc się by zasnąć mógł schować się w nocy cień Bo człowiek wielbi śmierć, mija jego czas. Jest dziki niczym zwierz... Człowiek i Bóg - czy wiesz, że są tacy sami? Jak On snu pragnący i Ty człowiek biegnący przez sny, modlił się bluźniąc co krok. i wciąż masz nadzieje,że wie, co kryje się za tym dniem - modlisz się bluźniąc co krok... W co dzień brzask, bluźnił modląc się by zasnąć mógł uciec w nocy dzień...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Turbo: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Turbo: Cz

Skomentuj tekst

Turbo: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - Turbo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - Turbo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Turbo.