Turbo: Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Turbo

Teksty: 90 Tłumaczenia: 1 Wideo: 9

Tekst piosenki

Turbo: Cz

Jeślim jest powołany, wybrany spośród tysięcy aby wiara mą zaświadczyć wierność Tobie i zbawienie sobie sprawić. W czymże lepszy jestem od tego, co Allacha wzywa co dzień daj mi czas... Jego nic już nie zbawi, boś mu siebie objawił. Jaką władzę masz nad nami czego chcesz? W co dzień brzask, bluźnił modląc się by zasnąć mógł schować się w nocy cień Bo człowiek wielbi śmierć, mija jego czas. Jest dziki niczym zwierz... Człowiek i Bóg - czy wiesz, że są tacy sami? Jak On snu pragnący i Ty człowiek biegnący przez sny, modlił się bluźniąc co krok. i wciąż masz nadzieje,że wie, co kryje się za tym dniem - modlisz się bluźniąc co krok... W co dzień brzask, bluźnił modląc się by zasnąć mógł uciec w nocy dzień...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Turbo: Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Turbo: Cz

Skomentuj tekst

Turbo: Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cz - Turbo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cz - Turbo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Turbo.