Turbo: Doros

Tekst piosenki

Brak wideo

Turbo

Teksty: 90 Tłumaczenia: 1 Wideo: 8

Tekst piosenki

Turbo: Doros

Nauczyli nas regułek i dat,Nawbijali nam mądrości do łba,Powtarzali, co nam wolno, co nie,Przekonali, co jest dobre, co złe.Odmierzyli jedną miarą nasz dzień,Wyznaczyli czas na pracę i sen.Nie zostało pominięte już nic,Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.Dorosłe dzieci mają żal,Za kiepski przepis na ten świat.Dorosłe dzieci mają żal,Że ktoś im tyle z życia skradł.Nauczyli nas, że przyjaźń to fałsz,Okłamali, że na wszystko jest czas.Powtarzali, że niw wierzyć to błąd,Przekonali, że spokojny jest dom.Odmierzyli każdy uśmiech i grosz. Wyznaczyli niepozorny nasz los.Nie zostało pominięte już nic,Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.Dorosłe dzieci mają żal,Za kiepski przepis na ten świat.Dorosłe dzieci mają żal,Że ktoś im tyle z życia skradł.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Turbo: Doros

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Turbo: Doros

Skomentuj tekst

Turbo: Doros

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Doros - Turbo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Doros - Turbo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Turbo.