Urszula: Sweet sweet tulipan

Tekst piosenki

Brak wideo

Urszula

Teksty: 90 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Urszula: Sweet sweet tulipan

To nic, że w głosie smutku nuta Na sercu niewidzialna obrecz Nie jestem w końcu taka głupia Nie mówcie mi, co dla mnie dobre Sweet, sweet Tulipan Ja wzdycham grudzień czy maj Sweet, sweet Tulipan Bez pytań wróć, adres znasz A gdybyś chciał widzieć moje łzy Lepiej id, to nie film Tu każdy gest godzi prosto w serce Tylko skłam... Powiem ci - Zamknij swój żal... i drzwi Miłość, jak kwiatek gdy zakwita Czuje, że nadejść musi koniec Czy to jest wina ogrodnika Że tulipany schną w wazonie Sweet, sweet Tulipan Ja wzdycham grudzień czy maj Sweet, sweet Tulipan Bez pytań wróć, adres znasz A gdybyś chciał widzieć moje łzy Lepiej id, to nie film Tu każdy gest godzi prosto w serce Tylko skłam... Powiem ci - Zamknij swój żal... i drzwi
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Urszula: Sweet sweet tulipan

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Urszula: Sweet sweet tulipan

Skomentuj tekst

Urszula: Sweet sweet tulipan

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość ( 9 stycznia 2016, 21:39)
Re: Urszula - Sweet sweet tulipan
hwdp jp 100 %
~Gość ( 9 stycznia 2016, 21:38)
Re: Urszula - Sweet sweet tulipan
słit słit tulipan tralalalala

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka tulipan
 • sweet sweet tulipan akordy
 • sweet sweet tulipan akordy keyboard
 • sweet sweet tulipan tekst
 • piosenka z filmu tulipan tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sweet sweet tulipan - Urszula, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sweet sweet tulipan - Urszula. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Urszula.